49 "Samsung UE49MU6442
5 1 rating
Television SMART LED, 123cm, 4K Ultra HD, HDR, PQI 1500 (50Hz), Active Crystal Color, 4K Ultra HD Dimming, DVB-T2 / S2 / C, H.265 / WiFi, DLNA, HbbTV 1.5, web browser, pairing with BLE mobile, game mode, Steam Link, Music Shazam, USB Recording, Smart Driver, Tizen, VESA, Repro 20W, Silver, A
Code:  WR184k2d Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
49 "Samsung UE49MU6442
Specifications
Display resolution
3840 × 2160 Mpx
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
QLED
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
QLED
Operating system
Operating system
Custom OS
Wireless connection
DLNA, WiFi
Total number of HDMI ports
3 ×
Dimensions and weight
Height without stand
63 cm
Depth without stand
5.5 cm
Colour
Colour
Black
More Specifications
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 49 "Samsung UE49MU6442
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 49" Samsung UE49MU6442
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 49 "Samsung UE49MU6442
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 49" Samsung UE49MU6442