49 "Samsung UE49MU7002
5 2 ratings
Television SMART LED, 123cm, 4K Ultra HD, HDR 1000, PQI 2300 (60Hz), Active Crystal Color, Precision Black, Supreme 4K Ultra HD Dimming, DVB-T2 / S2 / 3x USB, CI +, LAN WiFi, DLNA, HbbTV 1.5, web browser, pairing with BLE mobile, game mode, Steam Link, Music Shazam, USB Recording, Smart Driver, Tizen, VESA 400x400, 40W Speaker, Silver, A
Code:  WR184l1 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
49 "Samsung UE49MU7002
Specifications
Display resolution
3840 × 2160 Mpx
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Wireless connection
Bluetooth, DLNA, WiFi
Total number of HDMI ports
4 ×
Tuners
Tuner type
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 HEVC
Dimensions and weight
Height without stand
63.5 cm
Depth without stand
5.53 cm
Colour
Colour
Silver
More Specifications
Note:
Questions and answers: 49 "Samsung UE49MU7002
Accessories for 49 "Samsung UE49MU7002
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 49" Samsung UE49MU7002
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 49" Samsung UE49MU7002
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 49" Samsung UE49MU7002