49 "Samsung UE49MU7042
5 4 ratings
Television SMART LED, 123cm, 4K Ultra HD, HDR 1000, PQI 2000 (100Hz), Active Crystal Color, Precision Black, Supreme 4K Ultra HD Dimming, DVB-T2 / S2 / 3x USB, CI +, LAN WiFi, DLNA, HbbTV 1.5, web browser, pairing with BLE mobile, game mode, Steam Link, Music Shazam, USB Recording, Smart Driver, Tizen, VESA 400x400, 40W,
Code:  WR184l2 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
49 "Samsung UE49MU7042
Specifications
Display resolution
3840 × 2160 Mpx
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
Wireless connection
Bluetooth, DLNA, WiFi
Total number of HDMI ports
4 ×
Tuners
Tuner type
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 HEVC
Dimensions and weight
Height without stand
63.61 cm
Depth without stand
5.53 cm
More Specifications
Note:
Questions and answers: 49 "Samsung UE49MU7042
Accessories for 49 "Samsung UE49MU7042
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 49" Samsung UE49MU7042
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 49" Samsung UE49MU7042
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 49" Samsung UE49MU7042