50 "Panasonic TX-50AS650E
4.8 22 ratings
Television 3D SMART LED, IPS, screen size 127 cm, 1200Hz BLS, Full HD 1920x1080, DVB-T2/T/C, 3x HDMI, 2x USB, CI +, SCART, USB Recording, WiFi, My Home Screen, SMART application, My Stream, Web browser, anywhere TV, HbbTV, Dual-Core Plus, 2x 10W speakers, 3D polarized glasses
Code:  WX249o6 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
50 "Panasonic TX-50AS650E
Specifications
Technology
LED
Global applications
YouTube
Multimedia features
Light sensor, Playback from USB
SMART functions
Voice control
Wireless connection
Bluetooth, DLNA, WiFi
Screen
Technology
LED
Application
Global applications
YouTube
TV functions
Multimedia features
SMART functions
Voice control
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, DLNA, WiFi
Tuners
Tuner type
DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand
65.8 cm
Depth without stand
5.4 cm
More Specifications
Note:
Questions and answers: 50 "Panasonic TX-50AS650E
Accessories for 50 "Panasonic TX-50AS650E
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 50 "Panasonic TX-50AS650E
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 50 "Panasonic TX-50AS650E
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 50" Panasonic TX-50AS650E