50 "Samsung UE50H5570
4.8 18 ratings
Television SMART LED, 127 cm screen size, 1920x1080, 100Hz, DVB-T/C/S2, 3x HDMI, 1x SCART, 2x USB, WiFi, 2x 10W speakers, football mode Energy efficiency class A +
Code:  WR448c4 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
50 "Samsung UE50H5570
Specifications
Technology
LED
Operating system
Custom OS
Multimedia features
Light sensor, Playback from USB
Wireless connection
WiFi
Screen
Technology
LED
Operating system
Custom OS
TV functions
Multimedia features
Connectivity
Wireless connection
WiFi
Dimensions and weight
Height without stand
65.11 cm
Depth without stand
6.57 cm
Colour
Colour
Black
More Specifications
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
Questions and answers: 50 "Samsung UE50H5570
Accessories for 50 "Samsung UE50H5570
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 50" Samsung UE50H5570
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 50 "Samsung UE50H5570
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 50" Samsung UE50H5570