50" Thomson 50UG4S14
- 3 roky záruky
2,0 1 hodnocení
Televize – Google TV, LED, 127cm, 4K Ultra HD, 50/60 Hz, HDR10, DVB-T2/S2/C, DVB-T2/S2/C, 4× HDMI, 3× USB, HbbTV, Google Assistant, Oneplay, VESA 200×200, repro 20 W, energetická třída E
Kód:  WK680r92c Informační list
Nevyhovují vám alternativy? Vybírejte z celé nabídky
50" Thomson 50UG4S14
  • Parametry a specifikace
    Energetická třída v SDR režimu
    E
    Spotřeba v SDR režimu
    53 kWh/1000h
    Spotřeba v HDR režimu
    54 kWh/1000h
    Energetická třída v HDR režimu
    E
    Stand-by spotřeba (pohotovostní)
    0,5 W
    Energetické parametry
    Energetická třída v SDR režimu
    Spotřeba v SDR režimu
    53 kWh/1000h
    Spotřeba v HDR režimu
    54 kWh/1000h
    Energetická třída v HDR režimu
    0,5 W
    Úhlopříčka a rozlišení
    Úhlopříčka
    50 " (127 cm)
    Maximální rozlišení
    3840 × 2160 px
    Obrazovka
    Obnovovací frekvence panelu
    50 / 60 Hz
    Technologie
    LED
    Barevná hloubka
    10 bit
    Operační systém
    Operační systém
    Google TV
    Aplikace
    Globální aplikace
    Amazon Prime Video, Apple TV, Disney+, NETFLIX, YouTube
    České aplikace
    Oneplay, Skylink Live TV
    Slovenské aplikace
    Skylink Live TV
    Kompatibilita s hlasovým asistentem
    Google Assistant
    Připojení
    Celkový počet HDMI
    4 ×
    Tunery
    Typ tuneru
    DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 HEVC
    Rozměry a hmotnost
    Výška bez podstavce
    64,3 cm
    VESA uchycení
    200×200
    Barva
    Barva
    Černá
    Zvuk
    Výkon reproduktorů
    20 W
    Obsah balení
    Ovladač v balení
    Chytrý
    Více parametrů
    Poznámka:
    V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky.
    Příslušenství pro 50" Thomson 50UG4S14
    Související kategorie
    Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 50" Thomson 50UG4S14
    Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 50" Thomson 50UG4S14
    Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 50" Thomson 50UG4S14
    Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 50" Thomson 50UG4S14