55" Hitachi 55HL15W69
4.8 4 ratings
Television HDMI, 3x USB, LAN, WiFi, Bluetooth, HbbTV, Miracast, Netflix 4K, Dolby Digital +, USB PVR, Repro 2x 10W, HDMI, 4x UltraHD, HDR, DVB-T / Under the Woofer, A +
Code:  WH046m3 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
55" Hitachi 55HL15W69
Specifications
Display resolution
3840 × 2160 Mpx
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Edge
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Edge
Operating system
Operating system
Custom OS
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, WiFi
Total number of HDMI ports
4 ×
Colour
Colour
Black
More Specifications
Note:
Questions and answers: 55" Hitachi 55HL15W69
Accessories for 55" Hitachi 55HL15W69
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 55" Hitachi 55HL15W69
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 55" Hitachi 55HL15W69
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 55" Hitachi 55HL15W69
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 55" Hitachi 55HL15W69