55 "JVC LT-55VU10J
Television SMART LED, 140cm, 4K Ultra HD, 2000Hz, DVB-T2 / S2 / C, H.265 / HEVC, 3x HDMI, 2x USB, SCART, LAN, Bluetooth, WiFi, HbbTV, web browser, CI + FTSTSCAN, HDR 10, WCG, DTS TruSurround, DTS HD, Subwoofer, Repro 2x 10W, VESA, A +
Code:  WJV055v Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
55 "JVC LT-55VU10J
Specifications
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Edge
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Edge
Operating system
Operating system
Custom OS
TV functions
Multimedia features
Playback from USB
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, DLNA, WiFi
Total number of HDMI ports
3 ×
Tuners
Tuner type
DVB-T2 HEVC
Dimensions and weight
Height without stand
73.4 cm
Depth without stand
6.5 cm
VESA mounting
400×200
Colour
Colour
Black
More Specifications
ETA a. s., nám. Práce 2523, 760 01 Zlín, [email protected]
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 55 "JVC LT-55VU10J
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 55" JVC LT-55VU10J
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 55" JVC LT-55VU10J
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 55" JVC LT-55VU10J