Cenové bomby jsou tady! Vyber si z produktů za extrémně nízké ceny a přesvědč se sám!

AlzaPlus+ AlzaPlus+

55" LG OLED55B1

Zobrazit katalog
55" LG OLED55B1
37x
Televize SMART OLED, 139cm, 4K Ultra HD, 100Hz, HDR10, HLG, Dolby Vision, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 3× USB, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, HbbTV 2.0, herní režim, hlasové ovládání, Netflix, HBO Max, Apple TV, Voyo, O2 TV, Google Assistent, Přehrávání 360° videa, Amazon Alexa, WebOS, VESA 300×200, repro 40W, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, en. třída G
AlzaPower VelcroStrap+ Roll 3m černá 97,-
Náš tip: Instalace TV na zeď 1,- Nyní zdarma Zajistíme Vám kompletní montáž.
Pojistit prodlouženou záruku na +3 roky. Nejvýhodnější varianta. 4 010,-
Pojištění proti rozbití a krádeži na 2 roky 3 253,-
Možnost vrátit zboží do 60 dnů 1 733,-
Přidat do seznamu
Záruka 24 měsíců Kód:  WK612d12a Prod. číslo:  OLED55B13LA Informační list Stránky výrobce

Zvýhodněné sady

24 856,-
Koupit balíček
24 854,-
Koupit balíček
25 658,-
Koupit balíček

55" LG OLED55B1


Vybavte svůj obývací pokoj novou OLED televizí LG OLED55B1 a užijte si opravdu kvalitní obraz za jakékoliv situace. Uvnitř televize se 139centimetrovou úhlopříčkou tepe procesor a7 Gen4 AI 4K, který automaticky vylepšuje obraz televize LG OLED55B1. K zajištění 100% věrnosti barev využívá televize samosvítící pixely. Díky nim umí LG OLED55B1 zprostředkovat i hluboký kontrast, kterým vás televize vtáhne do děje. Podpora HDR10 PRO, Dolby Vision IQ či HLG PRO zajistí plynulý obraz plný barev. Výrobce potěší všechny hráče jistě tím, že televize OLED TV LG OLED55B1 disponuje certifikáty s podporou pro G-SYNC a AMD FreeSync Premium. Tím pozvednete hraní na televizi na další úroveň. V LG OLED55B1 jsou integrované 40W reproduktory, které v kombinaci s Dolby Atmos vykouzlí prostorový zvuk. K chytré televizi jednoduše můžete připojit svůj chytrý telefon anebo využít funkci hlasových asistentů. Pro uchycení designové televize LG OLED55B1 na stěnu vám poslouží držák standardu VESA 300 × 200 mm.

Hlavní přednosti OLED TV LG OLED55B1 

 • Chytrá televize s úhlopříčkou 139 cm
 • OLED TV LG OLED55B1 pracuje s 4K rozlišením (3840 × 2160)
 • Chytrá televize využívá samosvítící pixely, díky čemuž bude dosaženo věrných barev a skvělého kontrastu
 • Hráče potěší podpora G-SYNC a AMD FreeSync Premium
 • Podpora HDR10 PRO, Dolby Vision IQ, HLG PRO zajistí maximálně plynulý a jasný obraz plný barev v každé situaci
 • Technologie OLED Motion Pro zmenšuje rozmazání pohybu a umožní zachovat i rychlé akce maximálně plynulé
 • Procesor a7 Gen4 AI 4K automaticky vylepšuje obraz televize, díky čemuž se váš zážitek zle sledování ještě prohloubí
 • OLED TV LG OLED55B1 má technologii Dolby Atmos pro zajištění prostorového zvuku
 • V televizi jsou integrované 40W reproduktory
 • Díky technologii ThinQ AI můžete využívat hlasové asistenty
 • Podpora oblíbených streamovacích služeb jako např. Apple TV či Netflix
 • Možnost připojení vašeho chytrého telefonu k televizi OLED TV LG OLED55B1 
 • Možnost uchycení na stěnu — VESA 300 × 200 mm
 • Na televizi lze přehrávat i 360° videa
OLED TV LG OLED55B1

Rozjasněte svět s OLED TV LG OLED55B1 

Nejmodernější technologie a samosvítící pixely vám poskytnou působivou kvalitu obrazu, se kterou jste se dosud nesetkali. 

OLED TV LG OLED55B1

Plynulý pohyb s dokonalým kontrastem

Použité technologie a chytré funkce televize LG OLED55B1 zprostředkují neuvěřitelně kvalitní obraz. Veškerý pohyb, i při rychlých sekvencích, bude naprosto plynulý. A kontrast? Ten bude naprosto úžasný, jelikož černá bude opravdu černá.

OLED TV LG OLED55B1

LG OLED55B1 využívá samosvítící pixely

OLED panel pracuje s miliony samosvítícími pixely, díky čemuž naprosto unikátním způsobem vyniknou všechny barvy. Na LG OLED55B1 SMART OLED uvidíte černou a přesné barvy tak, jako nikdy předtím.

Na televizi LG OLED55B1 SMART OLED si vychutnáte neuvěřitelný kontrast

Chytrá televize LG OLED55B1 SMART OLED hravě předčí klasické LED televize využitím samosvítítích pixelů. Ty dodají nejen neuvěřitelně přesné barvy, ale zvládnou vytvořit perfektní černou a opravdový kontrast. 

OLED TV LG OLED55B1 vám ukáže opravdové barvy

Pohodlně se usaďte a vychutnejte si dechberoucí obraz s barvami, které odrážejí skutečnou barvu obrazu původního. Agentura Intertek totiž potvrdila, že OLED TV LG OLED55B1 reprodukuje barvy se 100% věrností.

OLED TV LG OLED55B1 poslouží nejen jako zdroj zábavy, ale i jako vkusné doplnění interiéru

Rovné a ostré linie, neuvěřitelně tenké rámečky a stabilní, stylový stojan — OLED TV LG OLED55B1 nejen skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru, ale ještě jej vylepší. Chytrá OLED TV LG OLED55B1 v sobě snoubí chytré technologie, řadu inovací a designové provedení. Právě díky tomu se stane vaší vstupenkou do světa zábavy.

OLED TV LG OLED55B1

OLED TV LG OLED55B1 vám poskytne moře zábavy

Na televizi LG OLED55B1 budete mít přístup i k populárním službám jako je například Apple TV anebo Netflix. Nepřeberné množství filmů, seriálů, dokumentů či sportovních klání budete mít přehledně na jednom místě.

OLED TV LG OLED55B1

Podpora Dolby Vision IQ a Dolby Atmos

OLED TV LG OLED55B1 nabídne unikátní technologie pro zajištění toho nejlepšího zážitku při sledování.

 • Dolby Vision IQ — chytrá televize LG OLED55B1 automaticky upraví nastavení obrazu v závislosti na žánru a okolnímu prostředí
 • Dolby Atmos — z televize LG OLED55B1 bude vycházet multidimenzionální prostorový zvuk, který vyplní váš obývací pokoj
OLED TV LG OLED55B1

FILMMAKER MODE™

S využitím režimu FILMMAKER MODE™ si budete moct užít film tak, jak jej zamýšlel vytvořit režisér. Aktivací tohoto módu vypne televize OLED TV LG OLED55B1 vyhlazování pohybu a zachová původní poměr stran, barvy i frekvenci.

Dejte soupeřům na frak — technologie uvnitř OLED TV LG OLED55B1 vám pomůžou při cestě za vítězstvím

Chytrá OLED TV LG OLED55B1 vám pomůže uspět mezi konkurencí díky rychlé odezvě a herním funkcím, které vám usnadní hraní. Na panelu televize si užijete plynulý zážitek ve skvělém rozlišení. OLED TV LG OLED55B1 neslouží jen ke sledování filmů a seriálů, ale doslova posune vaše hraní na nový level.

OLED TV LG OLED55B1

Pro hráče jen to nejlepší

LG pracuje se špičkami v oboru hraní her právě proto, abyste si mohli na OLED TV LG OLED55B1 užít zábavu v té nejvyšší kvalitě. Tento televizor disponuje certifikací G-SYNC a AMD FreeSync™ Premium. Právě díky tomu dosáhne televize na skvělou kvalitu obrazu, rychlou dobu odezvy a užijete si plynulý obraz bez trhání a artefaktů.

OLED TV LG OLED55B1

OLED TV LG OLED55B1 se postará o optimalizaci her

Technologie Game Optimizer zajistí uložení nastavení vašich her, díky čemuž může OLED TV LG OLED55B1 upravit obraz a optimalizovat grafiku u her.

OLED TV LG OLED55B1

Odezva na úrovni 1 ms

OLED TV LG OLED55B1 dokáže pracovat s odezvou o hodnotě 1 ms. Díky podpoře ALLM a eARC splňuje specifikace HDMI 2.0. Díky tomu všemu si na televizi OLED TV LG OLED55B1 užijete rychle se pohybující obsah ve vysokém rozlišení.

OLED TV LG OLED55B1 vám zprostředkuje sportovní utkání jako nikdy předtím

Sledováním sportu na OLED TV LG OLED55B1 si budete připadat, jako byste seděli přímo na stadionu a mohli si tak vychutnat zápas v celé jeho kráse. I rychlá sportovní akce se bude pyšnit plynulým pohybem bez trhání či rozmazání, takže na obrazovce OLED TV LG OLED55B1 vynikne každý detail.

OLED TV LG OLED55B1

Na OLED TV LG OLED55B1 si užijete plynulý pohyb

Televize pracuje s technologií OLED Motion Pro, který snižuje rozmazání a postará se o zobrazení co nejplynulejšího pohybu. Díky tomu uvidíte ve sportovních kláních mnohem více detailů bez rušivých elementů.

OLED TV LG OLED55B1

LG OLED55B1 nabídne upozornění pro sportovní nadšence

Zajímá vás, jak se daří vašemu oblíbenému mužstvu, ale nemáte možnost nebo čas se na klání přímo dívat? LG OLED55B1 bude nerušivým způsobem promítat momentální stav zápasu, abyste byli vždy v obraze.

OLED TV LG OLED55B1

Připojte reproduktory s pomocí Bluetooth Surround

K televizi LG OLED55B1 lze naprosto jednoduše připojit reproduktory pomocí bezdrátové technologie Bluetooth. Díky tomu si užijete veškerý obsah úplně na maximum a to i bez nevzhledné kabeláže.

Mozkem OLED TV LG OLED55B1 je procesor a7 Gen4 AI 4K

Uvnitř chytré televize LG OLED55B1 pracuje procesor a7 Gen4 AI 4K. Jedná se o čip, který analyzuje a vylepšuje výsledný obraz televize LG OLED55B1. Tento procesor využívá algoritmy hlubokého učení a právě proto jsou veškeré úpravy obrazu a zvuku automatické.

LG OLED55B1 automaticky upraví obraz

Procesor s algoritmem hlubokého učení využívá databázi s více než milionem vizuálních datových bodů. LG OLED55B1 tak snadno rozpozná přehrávaný obsah, odstraní šum a optimalizuje svůj obraz.

Umělá inteligence pomůže i s úpravou zvuku

Pro dosažení ještě poutavějšího zážitku ze sledování OLED TV LG OLED55B1 dochází k automatické úpravě zvuku. 

Obrazovka televize LG OLED55B1 šetří vaše oči

OLED TV LG OLED55B1 vyzařuje menší množství modrého světla, díky čemuž nebudete vystaveni fotobiologickému riziku. Právě proto se můžete pohodlně usadit a užívat si ničím nerušené sledování.

OLED TV LG OLED55B1 je šetrná k životnímu prostředí

K výrobě televize LG OLED55B1 bylo použito menší množství plastu a využívaly se celkově méně nebezpečné materiály. v LG totiž ví, že na naší planetě záleží.

LG OLED55B1 nabídne opravdovou smart technologii — ThinQ AI

Zpříjemněte si sledování obsahu na televizi LG OLED55B1 hlasovým ovládáním. Stačí si zvolit svého oblíbeného hlasového asistenta a použijte svůj hlas k ovládání televizoru.* Díky nové domácí obrazovce bude navigace ještě jednodušší.

*Podporované služby, nabídky a aplikace se mohou v jednotlivých zemích lišit.
**Zobrazované nabídky se mohou při vydání lišit.
***Dostupnost hlasového ovládání a podpora jazyků se může u jednotlivých produktů a v jednotlivých zemích lišit.

OLED TV LG OLED55B1

Ovládejte televizi LG OLED55B1 hlasem

Prostřednictvím televize LG OLED55B1 lze ovládat domácí systém IoT pomocí jednoduchých příkazů.

OLED TV LG OLED55B1

Přepracované dálkové ovládání

Ovladač Magic Remote má ergonomické provedení, které perfektně sedí v ruce. Zlepšený systém zaměřování a procházení obsahu usnadňuje hledání. Zajisté oceníte i funkci Magic Tap — díky tomu propojíte váš chytrý telefon s televizí LG OLED55B1.

OLED TV LG OLED55B1

LG OLED55B1 vytvoří nový domov

Domovská stránka televize LG OLED48A1 byla upravena tak, aby byla maximálně přehledná a vám se s v ní jednoduše hledal požadovaný obsah. Doporučení budete dostávat přímo na míru na základě historie sledování.

 • Od 18. 3. 2021 celý trh televizí přešel na nové energetické štítky. Spotřeba energie u televizí zůstává stejná, mění se však jejich zařazení do energetické třídy. Všechny důležité informace naleznete v článku Nové energetické štítky od března 2021: Jaké změny nás čekají?

 • Pro vložení karty pro kódovaný příjem satelitního či kabelového vysílání je potřeba použít kompatibilní CA modul, který se zasune do CI/CI+ slotu televizoru
 • Parametry a specifikace

  Porovnat
  Úhlopříčka
  55" (139,7 cm) Hotovo!
  Šířka
  122,8 cm Hotovo!
  Výška
  74,4 cm Hotovo!
  Hloubka
  24,6 cm Hotovo!
  Výška bez podstavce
  70,6 cm Hotovo!

  Rozměry a hmotnost

  Šířka
  122,8 cm Hotovo!
  Výška
  74,4 cm Hotovo!
  Hloubka
  24,6 cm Hotovo!
  Výška bez podstavce
  70,6 cm Hotovo!
  Hloubka bez podstavce
  4,69 cm Hotovo!
  Šířka podstavce / rozteč nožiček
  55,9 cm Hotovo!
  Hmotnost
  19,9 kg Hotovo!
  VESA uchycení
  300×200 Hotovo!

  Úhlopříčka a rozlišení

  Úhlopříčka
  55" (139,7 cm) Hotovo!
  Maximální rozlišení
  4K Ultra HD Hotovo!
  Maximální rozlišení
  3840 × 2160 px Hotovo!

  Obrazovka

  Technologie
  OLED Hotovo!
  Podsvícení
  OLED Hotovo!
  Obnovovací frekvence panelu
  100 / 120 Hz Hotovo!
  Další vlastnosti obrazu
  HDR Hotovo!
  Podporované HDR standardy
  HDR10, Dolby Vision, HLG Hotovo!

  Typ

  Operační systém
  WebOS Hotovo!
  Typ
  Smart TV Hotovo!

  Modelový rok

  Modelový rok
  2021 Hotovo!

  SMART funkce

  SMART funkce
  HbbTV, Chytrý ovladač, Google Asistent, Amazon Alexa, Ovládání hlasem, Webový prohlížeč, Přehrávání 360° videa Hotovo!
  Aplikace
  O2 TV, YouTube, NETFLIX, HBO Max, Skylink Live TV, Voyo, Apple TV Hotovo!

  Multimediální funkce

  Multimediální funkce
  Herní režim (GAME MODE), VRR (Variable Refresh Rate), Přehrávání z USB, Nahrávání na USB, Skylink Fast Scan, Základní hotelový mód, Světelný senzor Hotovo!

  Připojení

  Bezdrátové připojení
  WiFi , Bluetooth , DLNA Hotovo!
  Vstupy a výstupy
  USB, LAN, HDMI 2.1, HDMI 2.0, Sluchátkový výstup, Digitální optický/Digitální audio výstup, CI+ 1.4 Hotovo!
  HDMI
  4 × Hotovo!
  USB
  3 × Hotovo!

  Barva

  Barva
  Černá Hotovo!

  Zvuk

  Výkon reproduktorů
  40 W Hotovo!

  Energetický štítek 2021

  Spotřeba v SDR režimu
  104 kWh/1000h Hotovo!
  Energetická třída v SDR režimu
  G Hotovo!
  Spotřeba v HDR režimu
  182 kWh/1000h Hotovo!
  Energetická třída v HDR režimu
  G Hotovo!

  Obsah balení

  Ovladač v balení
  Chytrý Hotovo!

  Typ zásuvky

  Země
  Česko, Slovensko, Maďarsko, Německo, Rusko, Rakousko, Chorvatsko, Francie, Polsko, Rumunsko, Slovinsko Hotovo!

  Barva

  Barva
  Černá Hotovo!
  Více parametrů
  Poznámka:
  • Všechny produkty v kategorii Televize


  Online chat

  Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím.

  Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.

  Prosím o informaci, zda na televizi 55" OLED55B1 půjdou přehrávat filmy s koncovkou .avi. Děkuji

  Dobrý den, co znamená dárek za recenzi, to musím nejdřív televizi nějakou chvíli mít a pak napsat recenzi a xbox obdržím později nebo jak to funguje? Děkuji

  Dobrý den, prosím Vás, jakým tlačítkem na chytrém ovladači se dá zapnout teletext? Děkuji moc. Jana

  Dobrý den,chtěl bych se zeptat, jestli je možno připojit sluchátkový výstup bez přerušení zvuku TV.U starší TV Panasonic Viera to bylo možné. Děkuji za odpověď.

  Jde na týhle telce nějak udělat screenshot?

  Dobrý den, podporuje televize O2TV? v recenzích se píše, že v říjnu loňského roku O2TV nepodporovala... Děkuji za info

  Dobrý den, má tento model funkci párování s mobilním zařízením? Děkuji.

  Dobrý den, když připojím k TV blu Ray nebo ps4 a zvuk jde ze soundbaru který má přídavné efektové repro, tak jde jen stereo

  Dobrý den, chci se zeptat jaké hodnoty jasu, kontrastu, ostrosti, barev a dalších parametrů jsou použity v režimu „ pohodlí “ ? Děkuji

  Dobrý den.Chtěl bych se zeptat jak se píše u té tv: O2 TV na 3 měsíce zdarma jak to lze získat? Televizi jsem koupil 2.11.21.

  12
  Diskuze a poradna k 55" LG OLED55B1
  Další informace

  Netflix: Vše, co potřebujete vědět

  Americká streamovací společnost Netflix úspěšně expandovala do celého světa a charakteristické červené N se stalo součástí životů mnoha z nás. Streamovacím službám ale samozřejmě neholdují všichni, stále se najdou tací, kteří si nejsou jisti, zda by se jim předplatné vůbec vyplatilo a zda by zdánlivě nekonečnou knihovnu filmů a seriálů (a nově i mobilních her) vůbec využili. Pokud mezi váhající jedince patříte i vy, přečtěte si náš článek, kde se o Netflixu dozvíte všechno potřebné.

  Nejlepší televize pro PS5 a Xbox Series – jak ji vybrat?

  Máte zájem o nové funkce next-gen konzolí, jako je 4K / 120 Hz či variabilní obnovovací frekvence? Ať už ano či ne, vybírat herní televizi a myslet přitom na její vlastnosti a parametry se vždy vyplatí. Podle čeho tedy vybrat televizi k next-gen konzoli tak, aby vám vyhovovala? Poradíme vám v tomto článku.

  HBO GO: Nejlepší filmy a seriály v češtině

  Americká kabelová televize HBO vtrhla na bitevní pole streamovacích služeb v roce 2010 pod názvem HBO GO. Za jednu dekádu si tato služba vybudovala solidní základnu odběratelů a podstatně rozšířila svou knihovnu filmů a seriálů, přičemž mnohé z nich pochází přímo z vlastní produkce HBO. A protože je HBO GO už nějakou dobu dostupná také u nás a disponuje poměrně rozsáhlou knihovnou snímků, připravili jsme pro vás pravidelně aktualizované tipy na ty nejlepší filmy, seriály a dokumenty, které si zde můžete pustit.

  Disney+: Nejlepší filmy a seriály v češtině

  Disney+ možná patří mezi ty nejmladší hráče na poli streamovacích služeb, na kvalitě nabízeného obsahu ale věk není vůbec poznat. Jádro knihovny zde tvoří kreslené i hrané disneyovky, animované seriály, marvelovky a Star Wars bijáky, zkrátka je toho dost. A abyste brouzdáním místní filmotékou nakonec nestrávili více času než samotným sledováním, mohl by vám přijít vhod náš výběr těch nejlepších filmů, seriálů a dokumentů, jaké zde momentálně jsou k vidění.

  HBO Max: Nejlepší filmy a seriály v češtině

  Streamovací služba HBO Max, která plně nahradila HBO GO, je v našich luzích a hájích dostupná už pár měsíců. A protože zorientovat se v rozsáhlé knihovně a záplavě nových i starých titulů může být náročné, nabízíme vám pravidelně aktualizovaný výběr těch nejlepších filmů, seriálů a dokumentů, jaké HBO Max právě teď nabízí.

  Recenze 55" LG OLED55B1
  Příslušenství pro 55" LG OLED55B1 Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 55" LG OLED55B1. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 55" LG OLED55B1. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 55" LG OLED55B1. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 55" LG OLED55B1.

  Splátková kalkulačka zobrazuje výpočet měsíčních splátek s pojištěním. Pojištění je možné změnit nebo úplně zrušit po kliknutí na tlačítko Dokončit objednávku nebo na stránkach Hello bank!.

  Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu

  Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

  P-DC1-WEB02
  Zavoláme Vám a odborně poradíme
  +420 225 340 111
  Dotaz na objednávku
  Dotaz na zboží
  Prosím zadejte svůj telefon:
  Zavolejte mi
  Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
  Více informací Méně informací