55" Samsung QE55Q9FN
4.5 6 ratings
Television - SMART LED, 138cm, 4K Ultra HD, QLED - Quantum Dot panel, 10 bit, PQI 3700 (100Hz), Direct Full Array Direct Back Array backlight, HDR 2000, Ambient Mode, Supreme UHD Dimming, S2 / C, H.265 / HEVC, 4x HDMI, 3x USB, LAN, optical output, CI +, WiFi, HbbTV 2.0, Tizen OS, mobile pairing, Smart controller, voice control, 360 ° video playback, Game Mode VRR , Steam Link, HBO GO, Voyo, Netflix, USB / HDD recording, Timeshift, web browser, 60W (4.2ch) speaker, Subwoofer, DD Plus, DTS
Code:  WR183z4m Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
55" Samsung QE55Q9FN
Specifications
Display resolution
3840 × 2160 Mpx
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
Backlight
Direct
Screen
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
Backlight
Direct
Global applications
NETFLIX
Connectivity
Wireless connection
DLNA, WiFi
Total number of HDMI ports
4 ×
Colour
Black
Questions and answers: 55" Samsung QE55Q9FN
Accessories for 55" Samsung QE55Q9FN
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 55" Samsung QE55Q9FN
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Fernseher 55-Zoll Samsung QE55Q9FN
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 55" Samsung QE55Q9FN