55 "Samsung UE55H6200
4.6 7 ratings
Television SMART 3D LED, 138 cm screen size, 1920x1080, 200Hz, DVB-T2/C, 4x HDMI, 1x SCART, 3x USB, WiFi, 2x 10W speaker, football mode, energ.třída A +
Code:  WR450c2a Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
55 "Samsung UE55H6200
Specifications
Technology
LED
Multimedia features
Light sensor, Playback from USB
Wireless connection
WiFi
Tuner type
DVB-C
Height without stand
71.8 cm
Screen
Technology
LED
TV functions
Multimedia features
Connectivity
Wireless connection
WiFi
Tuners
Tuner type
DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand
71.8 cm
Depth without stand
6.4 cm
Colour
Colour
Black
More Specifications
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 55 "Samsung UE55H6200
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 55 "Samsung UE55H6200
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 55 "Samsung UE55H6200
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 55 "Samsung UE55H6200
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 55" Samsung UE55H6200