55 "Samsung UE55H6400
5 2 ratings
Television 3D SMART LED, 139 cm screen size, 1920x1080, 400Hz, DVB-T2 / C, 4x HDMI, 1x SCART, 3x USB, WiFi, 2x 10W speakers, football mode, energ.třída A +
Code:  WR450e11 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
55 "Samsung UE55H6400
LED
Operating system
Custom OS
Wireless connection
Bluetooth, WiFi
Total number of HDMI ports
4 ×
LED
Operating system
Custom OS
Wireless connection
Bluetooth, WiFi
Total number of HDMI ports
4 ×
Tuners
Tuner type
DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand
71.74 cm
Depth without stand
6.4 cm
There are no posts in this discussion.
Accessories for 55 "Samsung UE55H6400
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 55 "Samsung UE55H6400
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 55 "Samsung UE55H6400
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 55 "Samsung UE55H6400
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 55" Samsung UE55H6400