55 "Samsung UE55HU6900
4.9 10 ratings
Television 3D SMART LED, UHD 3840x2160, 138 cm screen size, 200Hz, DVB-T/C/S2, 4x HDMI, 1x Scart, 3x USB, 1x CI, WiFi, 2x 10W speakers, UHD evolution kit ready, football mode, 2x 3D glasses
Code:  WR456k2c Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
55 "Samsung UE55HU6900
Specifications
Display resolution
3840 × 2160 Mpx
Wireless connection
DLNA, WiFi
Wireless connection
DLNA, WiFi
Dimensions and weight
Height without stand
71.92 cm
Depth without stand
5.09 cm
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
There are no posts in this discussion.
Accessories for 55 "Samsung UE55HU6900
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 55 "Samsung UE55HU6900
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 55 "Samsung UE55HU6900
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 55 "Samsung UE55HU6900
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 55" Samsung UE55HU6900