55 "Samsung UE55HU7500
5 2 ratings
Television SMART LED 3D, 4K Ultra HD 3840x2160, 138 cm screen size, 1000Hz, DVB-T / C / S2, 4x HDMI, 1x SCART, 3x USB, 1x CI, WiFi, 2x 10W speakers, 2x 10W subwoofer, UHD evolution kit ready, football mode, 2x 3D glasses, Energy efficiency class B
Code:  WR456k4b Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
55 "Samsung UE55HU7500
Specifications
Display resolution
3840 × 2160 Mpx
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Operating system
Custom OS
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Operating system
Custom OS
Wireless connection
DLNA, WiFi
Dimensions and weight
Height without stand
70.58 cm
Depth without stand
3.52 cm
There are no posts in this discussion.
Accessories for 55 "Samsung UE55HU7500
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 55 "Samsung UE55HU7500
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 55 "Samsung UE55HU7500
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 55 "Samsung UE55HU7500
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 55" Samsung UE55HU7500