55 "Samsung UE55KU6452
5 3 ratings
Television 4K SMART LED 138 cm screen size, 4K Ultra HD 3840x2160, PQI 1500 (50Hz), HDR Pro Active Crystal Color, DVB-S2 / T2 / C, H.265 / HEVC codec Tizen OS 3x HDMI, 2x USB, CI + , LAN, DLNA, WiFi, MHL, HbbTV, web browser, PVR recording, Timeshift, UHD upscaling, UHD dimming, smart driver, 20W speakers, VESA 400x400, silver, Energy efficiency class A +
Code:  WR185t9 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
55 "Samsung UE55KU6452
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Wireless connection
Bluetooth, DLNA, WiFi
Total number of HDMI ports
3 ×
Height without stand
71.61 cm
Depth without stand
5.52 cm
Colour
Silver
Questions and answers: 55 "Samsung UE55KU6452
Accessories for 55 "Samsung UE55KU6452
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 55" Samsung UE55KU6452
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 55 "Samsung UE55KU6452
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 55" Samsung UE55KU6452