55 "Samsung UE55MU6192
4.1 14 ratings
Television SMART LED, 138cm, 4K Ultra HD, HDR, PQI 1300 (50Hz), Pur Color Panel, 4K Ultra HD Dimming, DVB-T2 / S2 / WiFi, DLNA, HbbTV 1.5, web browser, game mode, Steam Link, Music Shazam, USB Recording, Tizen, VESA 400x400, Repro 20W, Black, A
Code:  WR184r3b Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
55 "Samsung UE55MU6192
Specifications
Display resolution
3840 × 2160 Mpx
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Global applications
YouTube
TV functions
Multimedia features
Playback from USB, Recording to USB
Gaming features
GAME MODE
Connectivity
Wireless connection
DLNA, WiFi
Height without stand
71.8 cm
Depth without stand
6.3 cm
Colour
Colour
Black
More Specifications
Note:
Questions and answers: 55 "Samsung UE55MU6192
Accessories for 55 "Samsung UE55MU6192
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 55" Samsung UE55MU6192
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 55" Samsung UE55MU6192
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 55" Samsung UE55MU6192
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 55" Samsung UE55MU6192