55 "Samsung UE55MU7002
4.9 14 ratings
Television SMART LED, 138cm, 4K Ultra HD, 10-bit, HDR 1000, PQI 2300 (100Hz), Active Crystal Color, Precision Black, Supreme 4K Ultra HD Dimming, DVB-T2 / S2 / C, H.265 / HEVC , 4x HDMI, 3x USB, CI +, LAN WiFi, DLNA, HbbTV 1.5, web browser, pairing with BLE mobile, game mode, Steam Link, Music Shazam, USB Recorder, Smart Driver, Tizen, VESA 400x400, AND
Code:  WR184s7 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
55 "Samsung UE55MU7002
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
Backlight
Edge
Screen
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
Backlight
Edge
Wireless connection
Bluetooth, DLNA, WiFi
Total number of HDMI ports
4 ×
Height without stand
71.05 cm
Depth without stand
5.48 cm
Colour
Colour
Silver
More Specifications
Note:
Questions and answers: 55 "Samsung UE55MU7002
Accessories for 55 "Samsung UE55MU7002
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 55" Samsung UE55MU7002
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 55" Samsung UE55MU7002
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 55" Samsung UE55MU7002
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 55" Samsung UE55MU7002