55 "Samsung UE55NU7022
4.8 4 ratings
Television SMART LED, 138cm, 4K Ultra HD, HDR10 +, PQI 1300 (50Hz), 4K Ultra HD Dimming, DVB-T2 / C, H.265 / HEVC, 2x HDMI, 1x USB, LAN, optical output, CI +, WiFi, HbbTV 2.0, OS Tizen, pairing with mobile devices, Game Mode, Steam Link, HBO GO, NETFLIX, Web browser, VESA, Repro 20W, A
Code:  WR182c10b Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
55 "Samsung UE55NU7022
Specifications
Display resolution
3840 × 2160 Mpx
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Operating system
Tizen OS
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Operating system
Tizen OS
Application
Global applications
NETFLIX, YouTube
Connectivity
Wireless connection
DLNA, WiFi
Colour
Colour
Black
More Specifications
Note:
Questions and answers: 55 "Samsung UE55NU7022
Accessories for 55 "Samsung UE55NU7022
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 55" Samsung UE55NU7022
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 55" Samsung UE55NU7022
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 55" Samsung UE55NU7022
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 55" Samsung UE55NU7022