55 "Samsung UE55H7000
4.4 8 ratings
Television 3D SMART LED, 138 cm screen size, 1920x1080, 800Hz, DVB-T/C/S2, 4x HDMI, 1x Scart, 3x USB, 1x CI, WiFi, 2x 10W speakers, football mode, 2x 3D glasses energ.třída A +
Code:  WR450k2 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
55 "Samsung UE55H7000
Light sensor, Playback from USB
SMART functions
Voice control
Wireless connection
WiFi
SMART functions
Voice control
Connectivity
Wireless connection
WiFi
Dimensions and weight
Height without stand
70.7 cm
Depth without stand
3.3 cm
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
Questions and answers: 55 "Samsung UE55H7000
Accessories for 55 "Samsung UE55H7000
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 55 "Samsung UE55H7000
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 55 "Samsung UE55H7000
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 55 "Samsung UE55H7000
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 55" Samsung UE55H7000