Emise pro AP+ v app - všechny segmenty Emise pro AP+ v app - všechny segmenty

55" Sony Bravia QD-OLED XR-55A95K

Zobrazit katalog
55" Sony Bravia QD-OLED XR-55A95K
5 5 hodnocení
Televize Google TV, OLED, 139cm, 4K Ultra HD, 100Hz, HDR10, DVB-T2/S2, H.265/HEVC, 4× HDMI, 2× USB, WiFi, Bluetooth, Chromecast, hlasové ovládání, VESA 300×300, repro 60 W, Dolby Audio Processing, en. třída F
Kód:  WS7910a01 Prod. číslo:  XR55A95KAEP Informační list Stránky výrobce

Nevyhovují vám alternativy? Vybírejte z celé nabídky

55" Sony Bravia QD-OLED XR-55A95K


Doporučené k tomuto modelu

Inteligentní TV Sony BRAVIA XR-55A95K nabídne zcela unikátní obraz na OLED panelu a strhující zvuk

Vybavte svůj obývací pokoj novou chytrou televizí Sony BRAVIA XR-55A95K se systémem Google TV a užijte si detailní 4K rozlišení na 55" úhlopříčce. Využitím moderních technologií a algoritmů si na obrazovce užijete hladký a detailní obraz v téměř realistických barvách díky technologii XR Triluminos Max. Velkou výhodou chytré televize Sony BRAVIA XR-55A95K je využití nejnovější generace QD-OLED panelu. K internetu televizi Sony BRAVIA XR-55A95K připojíte buďto přes LAN kabel anebo pomocí bezdrátové WiFi. O zážitek jako v kinosále se starají technologie Acoustic Surface Audio+, Dolby Vision a Dolby Atmos. Prostorový zvuk vychází z reproduktorů o celkovém výkonu 60 W. Google TV podporuje více formátů vysokého dynamického rozsahu, například Hybrid Log-Gamma i HDR10. Pro uchycení televize na stěnu poslouží držák standardu VESA 300 × 300 mm.

Klíčové vlastnosti chytré OLED TV Sony BRAVIA XR-55A95K

Televize má 55" úhlopříčku a pracuje s detailním 4K rozlišením

Možnost instalace držáku TV se standardem VESA 300 × 300 mm

Sony BRAVIA XR-55A95K využívá nový QD-OLED panel poskytují bezkonkurenční obraz

Mimořádně kvalitní ozvučení včetně technologie Dolby Atmos

Integrovaná webová kamera BRAVIA CAM

Sony BRAVIA XR-55A95K využívá systém Google TV, který nabídne řadu chytrých funkcí a aplikací

Výhodou televize Sony je i podpora Google TV

Po připojení externího HDD lze nahrávat své oblíbené pořady

Integrované 16GB úložiště pro aplikace aj.

K připojení chytrých zařízení či soundbarů můžete využít Bluetooth připojení

K internetu se můžete připojit prostřednictvím WiFi nebo LAN kabelu

Televizi Sony BRAVIA XR-55A95K podporuje hlasové ovládání

Komponenty televize Sony BRAVIA XR-55A95K jsou vyrobeny z recyklovaného plastu

Pro hráče je v televizi připravený speciální herní režim

Přednosti inteligentní TV Sony BRAVIA XR-55A95K

Úžasná hloubka obrazu, která nemá obdoby

Technologie XR Contrast upravuje jas a zobrazí jasnější odlesky a hlubší černou. To zajistí televizi Sony BRAVIA XR-55A95K dechberoucí kontrast. U OLED panelu nehrozí, že byste přišli i o sebemenší detaily kvůli stínům nebo přehnanému jasu.

Sony BRAVIA XR-55A95K zobrazí přesně všechny barvy

Chytrá televize Sony pracuje s širokým barevným gamutem. Díky algoritmu XR TRILUMINOS Max zvládne Sony BRAVIA XR-55A95K reprodukovat přirozené odstíny barev v každém detailu, což vám zajistí realistické podání barev.

Sony BRAVIA XR-55A95K zvládne reprodukovat ztracené textury

Televizor Sony BRAVIA XR-55A95K dokáže převést jakýkoli obsah či jeho zdroj na rozlišení blízké 4K díky funkci XR 4K Upscaling. Procesor Cognitive Processor XR disponuje mnoha daty s jejichž pomocí zvládne obnovit ztracené textury a detaily.

Sony Bravia XR-55A95K má realističtější zvukový doprovod

Dva velké, dokonale kruhové měniče televizoru A95K nabízí více výkonu a realističtější zvuk pro jakýkoli sledovaný obsah. Měniče zajišťují pomocí vibrací obrazovky zřetelně definované střední a vysoké frekvence a poskytují tak skutečně poutavý zvukový zážitek, který odpovídá dění na obrazovce.

Nechte se obklopit 3D prostorovým zvukem

Ať už budete sledovat cokoli, tak si můžete být jisti, že budete obklopeni prostorovým zvukem. Sony BRAVIA XR-55A95K využívá technologii XR Surround, která vytvoří prostorový zvuk k poskytnutí komplexního zážitku ze sledování obsahu.

Sony BRAVIA XR-55A95K zvýrazní hlasy během dialogů

Chytrá televize Sony BRAVIA XR-55A95K zvýší automaticky hlasitost dialogů využitím technologie Voice Zoom 2. Ta spočívá v rozpoznání typu hlasu, jeho analýzy a následnému zvýšení jeho čistoty.

Sony Bravia XR-55A95K využívá chytré dálkové ovládání

Všechna připojená zařízen můžete ovládat jednoduše jediným, chytrým ovladačem. Například stačí stisknout jediné tlačítko a na televizi Sony BRAVIA XR-55A95K se zapne vaše oblíbená streamovací služba.

Sony BRAVIA XR-55A95K šetří životní prostředí

Vybrané komponenty televizoru Sony BRAVIA XR-55A95K jsou vyrobeny z recyklovatelného plastu. A díky speciální technologii podsvícení je i během provozu citelně nižší spotřeba elektrické energie.

Moderní dálkový ovladač

Přepracovaný dálkový ovladač nabízí pohodlné ovládání ve dne i v noci. Nové prémiové dálkové ovládání se vyznačuje snadným použitím díky zjednodušeným tlačítkům a podsvícení, takže vše zřetelně uvidíte i za šera. Díky kompaktnímu hliníkovému provedení má tento dálkový ovladač vytříbený vzhled a současně se pohodlně drží v ruce.

Sony BRAVIA XR-55A95K

 

Uvnitř televize Sony BRAVIA XR-55A95K se nachází procesor s kognitivní inteligencí

Unikátní procesor Cognitive Processor XR povýší zážitek ze sledování na novou úroveň. Díky tomuto procesoru totiž televize Sony BRAVIA XR-55A95K ví, jak lidé vidí a slyší. Právě proto vám bude poskytnut optimalizovaný obraz i zvuk, který vás zcela vtáhne do děje.

Vychutnejte si obrazové zážitky na maximum

Zcela nový panel OLED (QD-OLED) využívá speciální technologii XR OLED Contrast Pro, takže si můžete vychutnat skutečný kontrast s nejjasnějšími barvami a sytou černou. Televizor Sony BRAVIA XR-55A95K je vybaven teplotním snímačem a tepelně difuzní fólií pro rozptyl tepla. Rovněž využívá procesor Cognitive Processor XR ke zjišťování teploty obrazovky a přesné regulaci světla, takže poskytuje až o 200 % vyšší jas barev než běžné televizory OLED.

Sony BRAVIA XR-55A95K ukáže obraz bez rozmazání

Televize pracuje s inteligentním zpracováním pohybu, což vám zajistí plynulé sledování sportovních přenosů a akčních scén bez nepříjemného rozmazání. Technologie XR Motion Clarity analyzuje data a zajistí, aby byl výsledný obraz televize Sony BRAVIA XR-55A95K zřetelný a plynulý.

Dokonalá obrazová kvalita

Díky technologii XR HDR Remaster dokáže tento televizor rozpoznat každý objekt na obrazovce, analyzovat jeho barvu a upravit kontrast, aby poskytl ještě realističtější obraz. A jelikož tento televizor kombinuje technologii XR OLED Contrast Pro s panelem OLED (QD-OLED), zajistí vám až o 200 % vyšší jas barev než standardní televizory OLED. 

Sony BRAVIA XR-55A95K rozezní váš obývací pokoj pohlcujícím zvukem

S technologií Acoustic Surface Audio+ zvuk vychází z obrazovky Sony BRAVIA XR-55A95K. Vibrací měničů se stává reproduktorem celá obrazovka a tímto způsobem vzniká silný zvuk, který se pohybuje současně s obrazem. Uslyšíte tak realističtější zvukový doprovod s mimořádně čistými a přirozenými dialogy. Levý a pravý subwoofer zvýrazňují basy, takže i doma uslyšíte pohlcující zvuk.

Užijte si skvělý zvuk s TV Sony BRAVIA XR-55A95K

Při připojení televizoru BRAVIA XR k soundbaru Sony zvýrazní soundbar kanál centrálního reproduktoru a zajistí tak čistší a plnější reprodukci hlasu. Zvuk díky tomu bude dokonale ladit se vším, co se děje na obrazovce, a poskytne vám skutečně pohlcující zážitek.

Užijte si skvělý zvuk s TV Sony BRAVIA XR-55A95K

Sony BRAVIA XR-55A95K využívá technologii XR OLED Contrast Pro, takže si můžete vychutnat skutečný kontrast s nejjasnějšími barvami. Televizor je vybaven teplotním snímačem a tepelně difuzní fólií pro rozptyl tepla a využívá procesor Cognitive Processor XR ke zjišťování teploty obrazovky a přesné regulaci světla, takže poskytuje až o 200 % vyšší jas barev než běžné televizory OLED.

Kamera BRAVIA CAM

Díky kameře BRAVIA CAM budete doma vždy na tom nejlepším místě ke sledování. Ta totiž pozná, kde sedíte, a odpovídajícím způsobem nastaví optimální obraz i zvuk. K dispozici je také ovládání gesty, videochat a řada dalších zábavných funkcí a možností, které čekají, až je objevíte

České a slovenské aplikace na jednom místě

Operační systém Google TV u Sony Bravia XR-55A95K umožňuje přímé stažení oblíbených placených i neplacených českých a slovenských aplikací do televizoru bez nutnosti vlastnit set-top box. Odemkněte bohatý filmový a seriálový obsah na O2 TV, Voyo, iVysílání, Orange TV, Magio GO, Vodafone TV, iPrima a Magenta TV na několik kliknutí.

Pořádejte videokonference přes Sony Bravia XR-55A95K

Komunikujte na dálku přes velkou televizní obrazovku a užijte si realističtější komunikaci přímo ve vašem obývacím pokoji. Díky podpoře aplikací Zoom for TV a Google Meet se přes televizi Sony Bravia XR-55A95K propojenou s kamerou BRAVIA CAM snadno připojíte k videokonferenci, ať už budete komunikovat s rodinou, přáteli nebo kolegy ze zaměstnání. BRAVIA CAM navíc sama rozpozná, jak daleko se od televizoru nacházíte, a přizpůsobí vzdálenosti nastavení obrazu a zvuku.

Sony BRAVIA XR-55A95K podporuje Apple AirPlay / Apple HomeKit a má zabudovaný i Chromecast

Pokud vlastníte iPhone, zajisté oceníte, že televize Sony BRAVIA XR-55A95K podporuje Apple AirPlay / Apple HomeKit. Díky tomu se můžete pohodlně připojit k televizi a streamovat video i audio na obrazovku Sony BRAVIA XR-55A95K. Pro snadné streamování videí, fotek a dalšího obsahu z vašeho chytrého telefonu do televize Sony BRAVIA XR-55A95K využijte zabudovaný Chromecast. Stačí pouze stisk jediného tlačítka na vašem zařízení a vše z vašeho telefonu získá nový, větší rozměr.

Chytrá televize Sony BRAVIA XR-55A95K optimalizuje obraz i zvuk podmínkám v místnosti

Sony

Sony BRAVIA XR-55A95K využívá přesnou akustickou kalibraci

Bude úplně jedno, kde se usadíte. Televize Sony BRAVIA XR-55A95K umí zjistit vaši polohu a na míru tak upravit zvukový výstup tak, abyste si mohli užít zvuk jako byste seděli přímo před obrazovkou.

Sony

Režim určený speciálně pro Netflix

Televize Sony BRAVIA XR-55A95K má ve svém repertoáru i režim vyvinutý pro originální pořady z dílny Netflix. Díky tomu bude vize i záměr autora plně zachován.

Sony

Sony BRAVIA XR-55A95K disponuje certifikací IMAX Enhanced

Tato certifikace vám zaručí, že televize Sony BRAVIA XR-55A95K věrně reprodukuje obraz i zvuk. 

Užijte si zážitek jako v kině

Chytrá televize Sony BRAVIA XR-55A95K podporuje technologii Dolby Vision, díky čemuž vám všechny scény doslova ožijí před očima. Technologie Doly Atmos zase vyplní váš obývací pokoj prostorovým zvukem.

Sony BRAVIA XR-55A95K má skvělý kontrast

XR OLED Contrast zesiluje barvy a kontrast ve světlých místech obrazovky a zobrazení opravdu syté černé. Díky tomu si vychutnáte výrazný kontrast, takže všechny detaily budou zřetelné i v oblastech s tmavými stíny či odlesky.

Užijte si velké množství zábavy

S televizí Sony BRAVIA XR-55A95K na vás čeká nepřeberné množství filmů. Funkce Pure Stream a IMAX Enhanced se postarají o mimořádnou kvalitu všeho, co sledujete.

Televize Sony BRAVIA XR-55A95K má integrovanou kameru BRAVIA CAM

Varování při přiblížení

Funkce varování při přiblížení umožňuje nastavit doporučenou vzdálenost, ze které mají děti sledovat své oblíbené pořady.

Ovládání gesty

Pomocí gest lze celkem jednoduše přepínat kanály, měnit hlasitost a používat celou řadu dalších funkcí. Nemusíte tak do ruky vůbec vzít ovladač.

Automatická úspora energie

S televizí Sony BRAVIA XR-55A95K vás potěší nízkými provozními náklady. Díky kameře totiž pozná pokud nejste před TV. A případně automaticky ztmaví obrazovku a přejde do energeticky úsporného módu.

 • Pro vložení karty pro kódovaný příjem satelitního či kabelového vysílání je potřeba použít kompatibilní CA modul, který se zasune do CI/CI+ slotu televizoru
 • Parametry a specifikace

  Úhlopříčka
  55" (139,7 cm) Hotovo!
  3D/AR
  3D model + AR model v Android aplikaci, 3D model + AR model v iOS aplikaci Hotovo!
  Země
  Česko, Slovensko, Maďarsko, Německo, Rusko, Rakousko, Chorvatsko, Francie, Polsko, Rumunsko, Slovinsko Hotovo!
  Spotřeba v SDR režimu
  113 kWh/1000h Hotovo!
  Energetická třída v SDR režimu
  F Hotovo!

  3D/AR

  3D/AR
  3D model + AR model v Android aplikaci, 3D model + AR model v iOS aplikaci Hotovo!

  Typ zásuvky

  Země
  Česko, Slovensko, Maďarsko, Německo, Rusko, Rakousko, Chorvatsko, Francie, Polsko, Rumunsko, Slovinsko Hotovo!

  Energetický štítek 2021

  Spotřeba v SDR režimu
  113 kWh/1000h Hotovo!
  Energetická třída v SDR režimu
  F Hotovo!
  Spotřeba v HDR režimu
  137 kWh/1000h Hotovo!
  Energetická třída v HDR režimu
  G Hotovo!

  Úhlopříčka a rozlišení

  Úhlopříčka
  55" (139,7 cm) Hotovo!
  Maximální rozlišení
  4K Ultra HD Hotovo!
  Maximální rozlišení
  3840 × 2160 px Hotovo!

  Obrazovka

  Obnovovací frekvence panelu
  100 / 120 Hz Hotovo!
  Technologie
  OLED Hotovo!
  Podporované HDR standardy
  HDR10 Hotovo!

  Modelový rok

  Modelový rok
  2022 Hotovo!

  Aplikace | SMART funkce

  Aplikace
  Prima+, SkyShowtime, Canal+, MAGENTA TV, SledovaniTV, OKTAGON TV Hotovo!
  SMART funkce
  HbbTV, Chytrý ovladač, Ovládání hlasem Hotovo!

  Herní funkce

  Herní funkce
  Herní režim (GAME MODE), VRR (Variable Refresh Rate) Hotovo!

  Připojení

  Bezdrátové připojení
  WiFi, Bluetooth, Chromecast Hotovo!
  Vstupy a výstupy
  USB, HDMI 2.1, HDMI 2.0 Hotovo!
  HDMI
  4 × Hotovo!
  USB
  2 × Hotovo!

  Rozměry a hmotnost

  Šířka
  122,5 cm Hotovo!
  Výška
  72,8 cm Hotovo!
  Hloubka
  28 cm Hotovo!
  Výška bez podstavce
  71,4 cm Hotovo!
  Hloubka bez podstavce
  4,3 cm Hotovo!
  Šířka podstavce / rozteč nožiček
  122,2 cm Hotovo!
  Hmotnost
  21,2 kg Hotovo!
  VESA uchycení
  300×300 Hotovo!

  Barva

  Barva
  Černá Hotovo!

  Zvuk

  Výkon reproduktorů
  60 W Hotovo!

  Obsah balení

  Ovladač v balení
  Chytrý Hotovo!

  Barva

  Barva
  Černá Hotovo!
  Více parametrů

  Sony Corporation je japonská společnost založena v roce 1946. Své sídlo má v Tokiu. Její počátky byly nenápadné. Prvním produktem prodávaným pod značkou Sony bylo tranzistorové rádio. Právě rádia hrála stěžejní úlohu při expanzi v 60. letech. Svět si produkty Sony velmi rychle spojil s výrobky vysoké kvality a nízké ceny.

  V 70. letech byla Sony tvrdě zasáhnuta ekonomickou krizí. Mnozí analytici ji již označovali za mrtvou společnost. Podcenili však typickou japonskou houževnatost a odvahu. Krize pro Sony nebyla zhoubou, ba naopak posloužila jako odrazový můstek. Společnost stojí za vývojem CD disku a následně i DVD disku. Začátkem 90. let si Sony připsala další významný úspěch, když představila herní konzoli PlayStation. Právě herní konzole představují průnik třech stěžejních oblastí, ve kterých společnost v současnosti působí – elektronika, videohry a zábavní průmysl.

  Poznámka:
  » Všechny Televize
  » Všechny Google TV
  » Všechny Televize s úhlopříčkou 55" (140 cm)
  » Všechny OLED televize
  » Všechny 4K televize
  » Všechny Smart TV

  Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.

  Dobrx den je tato tv vhodna k PS5 a jaka je odezva obrazu v ms ...

  Dobrý den, u předešlé Android TV šlo v media playeru smazat film který byl nahraný na USB disk v PC. V Google TV je media player přepracovaný a tato možnost tam už není. Lze možnost mazání filmů v TV nějak nahradit?

  Je tato tv vystavena ve vasem showroomu nekde v Praze? Dekuji

  Zdravim! Mužu vedět co obsahuje balení této tv? Vrchní kamera,2xovladač,baterie,stojan? Děkuji

  Zdravim! Prodává se tato tv v bílém provedení? Myslím tím bílá záda.Děkuji za info.

  Dobrý den, zajímalo by mě, proč ten samý produkt nabízí německá Alza výrazně levněji? https://www.alza.de/55-sony-bravia-xr-55a95k-d7297415.htm?o=1

  Dobrý den, doporučili byste k této TV zakoupit i síťový filtr (AudioQuest PowerQuest 2), který by měl zkvalitnit výsledný obraz i zvuk? Děkuji za odpověd

  Dobrý den, jaká je délka napájecího kabelu k TV? Děkuji za odpověd. S pozdravem Vaníček Vladimír

  Dobrý den, lze k tomuto televizoru připojit tento HDMI kabel? -AudioQuest Pearl 48 HDMI 2.1 U TV uvadíte, že podporuje HDMI 2.0, proto se dotazuji na kompatibilitu s HDMI 2.1

  Dobrý den, dá se do televize nainstalovat O2 TV? Děkuji za odpověď.

  Diskuze a poradna k 55" Sony Bravia QD-OLED XR-55A95K
  Příslušenství pro 55" Sony Bravia QD-OLED XR-55A95K Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 55" Sony Bravia QD-OLED XR-55A95K. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 55" Sony Bravia QD-OLED XR-55A95K. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 55" Sony Bravia QD-OLED XR-55A95K. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 55" Sony Bravia QD-OLED XR-55A95K.
  P-DC1-WEB11
  Zavoláme Vám a odborně poradíme
  +420 225 340 111
  Dotaz na objednávku
  Dotaz na zboží
  Prosím zadejte svůj telefon:
  Zavolejte mi
  Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
  Více informací Méně informací