58 "Samsung UE58H5203
Television SMART LED, 147 cm screen size, 1920x1080, 100Hz, DVB-T/C, 2x HDMI, 1x SCART, 1x USB, LAN (RJ-45), 2x 10W speaker, football mode, Energy efficiency class A ++
Code:  WR452b2 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
58 "Samsung UE58H5203
LED
Multimedia features
Light sensor
Tuner type
DVB-C
Height without stand
77.04 cm
Depth without stand
9.12 cm
LED
TV functions
Multimedia features
Light sensor
Tuners
Tuner type
DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand
77.04 cm
Depth without stand
9.12 cm
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 58 "Samsung UE58H5203
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 58" Samsung UE58H5203
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 58 "Samsung UE58H5203
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 58 "Samsung UE58H5203
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 58" Samsung UE58H5203