65" Blaupunkt 65UGC6000
Television - SMART LED, 165cm, 4K Ultra HD, 50 / 60Hz (50Hz), Direct LED, HDR10 and Dolby Vision, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, CI+, LAN, WiFi, Bluetooth, Google TV, VESA 300×300, 16 W speaker(s), Dolby Atmos, G
Code:  TVblau011d Product Fiche Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
65" Blaupunkt 65UGC6000
Specifications
Energy efficiency class in SDR mode
G
Diagonal
65 " (165.1 cm)
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Energy specifications
G
Screen size and resolution
Diagonal
65 " (165.1 cm)
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Operating system
Operating system
Google TV
Model year
Model year
2023
Application
Global applications
NETFLIX, YouTube
TV functions
Multimedia features
Playback from USB
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, WiFi
Total number of HDMI ports
3 ×
Tuners
Tuner type
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 HEVC
Dimensions and weight
Height without stand
83.4 cm
Depth without stand
9.5 cm
VESA mounting
300×300
Colour
Colour
Black
Audio
Speaker performance
16 W
Audio formats
Dolby Atmos
Package contents
Control in package
smart
More Specifications
Union distribution s.r.o. Na strži 1702/65, Praha 4 – Nusle, 140 00 [email protected]
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
There are no posts in this discussion.
Accessories for 65" Blaupunkt 65UGC6000
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 65" Blaupunkt 65UGC6000
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 65" Blaupunkt 65UGC6000
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 65" Blaupunkt 65UGC6000
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 65" Blaupunkt 65UGC6000