65 "LG 65UK6500MLA
4.5 2 ratings
Television SMART LED, 164cm, 4K Ultra HD, 4K Active HDR, True Motion 100 (50Hz), Edge LED, ThinQ AI, DVB-T2 / S2 / C, H.265 / HEVC, WiFi, DLNA, Bluetooth, HbbTV, Miracast, WiDi, web browser, Magic connection with mobile, USB recording, webOS Smart TV, TV control voice (requires Magic driver), VESA, Repro 20W,
Code:  WK607u2o Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
65 "LG 65UK6500MLA
Specifications
Display resolution
3840 × 2160 Mpx
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Backlight
Edge
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Backlight
Edge
Operating system
Operating system
webOS
Application
Global applications
NETFLIX, YouTube
Czech apps
Telly
TV functions
Multimedia features
Playback from USB, Recording to USB
SMART functions
Voice control
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, DLNA, WiFi
Total number of HDMI ports
4 ×
Tuners
Tuner type
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 HEVC
Dimensions and weight
Height without stand
84.1 cm
Depth without stand
6.48 cm
VESA mounting
300×300
Colour
Colour
Black
More Specifications
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
Questions and answers: 65 "LG 65UK6500MLA
Accessories for 65 "LG 65UK6500MLA
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 65" LG 65UK6500MLA
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 65 "LG 65UK6500MLA
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 65" LG 65UK6500MLA