65" Panasonic TB-65Z60AEG
We will bring it up. We will mount it on the wall. Choose a time.
Info
Television - SMART OLED, 165cm, 4K Ultra HD, 100 / 120Hz (100Hz), HDR10, Dolby Vision and HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, game mode, voice control, Google Assistant, Amazon Alexa, TiVo OS, VESA 300×200, 20 W speaker(s), Dolby Atmos, F
Price Guarantee
Installment calculator 4,9%  interest from 848,- monthly
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
65" Panasonic TB-65Z60AEG 36,890,- In stock 2 pcs
Buy
65" Panasonic TB-65Z60AEG
Specifications
Compare
Diagonal
65 " (165.1 cm)
Display resolution
3840 × 2160
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
Technology
OLED
Screen size and resolution
Diagonal
65 " (165.1 cm)
Display resolution
3840 × 2160
Screen
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
Technology
OLED
Operating system
Operating system
TiVo OS
Interface Language
Czech, English
Model year
Model year
Application
Global applications
Amazon Prime Video, Canal+, Disney+, NETFLIX, YouTube
Czech apps
Oneplay, Skylink Live TV, SledováníTV
Slovak apps
Skylink Live TV, SledováníTV, Voyo
Voice assistant compatibility
Amazon Alexa, Google Assistant
TV functions
Multimedia features
Hotel Mode
SMART functions
Voice control
Gaming features
GAME MODE
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, WiFi
Audio-video connectors
HDMI 2.1
Total number of HDMI ports
3 ×
Number of HDMI 2.0 ports
3 ×
Audio connectors
Digital optical output, Headphone output (AUX)
Data and system connectors
CI+, CI+ 1.4, LAN (RJ-45)
Total number of USB ports
2 ×
Charging options
AC 220-240V
Tuners
Tuner type
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 HEVC
Dimensions and weight
TV width
TV height
89.1 cm
TV depth
25.2 cm
TV weight
23.2 kg
Height without stand
82.4 cm
Depth without stand
4.7 cm
Base width / leg spacing
VESA mounting
Colour
Colour
Black
Audio
Speaker performance
20 W
Audio formats
Dolby Atmos
Package contents
Control in package
Classic
Package contents
Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
F
Energy consumption in SDR mode
102 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
132 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
G
Standby consumption
0.5 W
More Specifications
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
There are no posts in this discussion.
Accessories for 65" Panasonic TB-65Z60AEG
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 65" Panasonic TB-65Z60AEG
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 65" Panasonic TB-65Z60AEG
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 65" Panasonic TB-65Z60AEG
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 65" Panasonic TB-65Z60AEG