65 "Samsung UE65HU8500
4.7 3 ratings
Television curved 3D LED SMART, 4K Ultra HD 3840x2160, 163 cm screen size, 1200Hz, 2x DVB-T2 / C / S2, 4x HDMI, 1x SCART, 3x USB, 1x CI, WiFi, repro 2x 10W + 10W + 2x 2x 10W subwoofer, UHD evolution kit ready, football mode, 2x 3D glasses, Energy efficiency class B
Code:  WR456m2e2 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
65 "Samsung UE65HU8500
Specifications
Display resolution
3840 × 2160 Mpx
Technology
LED
Multimedia features
Light sensor, Playback from USB
SMART functions
Voice control
Screen
Technology
LED
TV functions
Multimedia features
SMART functions
Voice control
Connectivity
Wireless connection
WiFi
Dimensions and weight
Height without stand
84.8 cm
Depth without stand
11.1 cm
Colour
Colour
Black
More Specifications
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 65 "Samsung UE65HU8500
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 65" Samsung UE65HU8500
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 65 "Samsung UE65HU8500
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 65" Samsung UE65HU8500