65 "Samsung UE65KS9002
5 1 rating
Television SMART LED 4K curved, screen size of 163 cm, 4K Ultra HD 3840x2160, 2700 PQI (100Hz), DVB-T2 / S2 / C, H.265 / HEVC, 4x HDMI, 3x USB, CI +, LAN, WiFi, DLNA, MHL, HbbTV , Tizen OS, Energy efficiency class A
Code:  WR185y5 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
65 "Samsung UE65KS9002
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
QLED
Backlight
Direct
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
QLED
Backlight
Direct
Multimedia features
Playback from USB
Wireless connection
Bluetooth, DLNA, WiFi
Total number of HDMI ports
4 ×
Tuners
Tuner type
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 HEVC
Dimensions and weight
Height without stand
83.58 cm
Depth without stand
5.2 cm
Colour
Colour
Silver
More Specifications
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
There are no posts in this discussion.
Accessories for 65 "Samsung UE65KS9002
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 65" Samsung UE65KS9002