65 "Samsung UE65MU6452
5 1 rating
Television SMART LED, 163cm, 4K Ultra HD, HDR, PQI 1600 (50Hz), Active Crystal Color, Supreme 4K Ultra HD Dimming, DVB-T2 / S2 / C, H.265 / HEVC, 3x HDMI, 2x USB, , WiFi, DLNA, HbbTV 1.5, web browser, pairing with BLE mobile, game mode, Steam Link, Music Shazam, USB recording, Smart driver, Tizen, VESA 400x400, 20W,
Code:  WR184v7 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
65 "Samsung UE65MU6452
Specifications
Display resolution
3840 × 2160 Mpx
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Edge
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Edge
Global applications
YouTube
TV functions
Multimedia features
Playback from USB, Recording to USB
Gaming features
GAME MODE
Connectivity
Wireless connection
DLNA, WiFi
Total number of HDMI ports
3 ×
Height without stand
83.5 cm
Depth without stand
5.6 cm
Colour
Colour
Grey
More Specifications
Note:
Questions and answers: 65 "Samsung UE65MU6452
Accessories for 65 "Samsung UE65MU6452
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 65" Samsung UE65MU6452
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 65" Samsung UE65MU6452
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 65" Samsung UE65MU6452