65" Samsung UE65RU7102
5 1 rating
Television - SMART LED, 164cm, 4K Ultra HD, PQI 1400 (50Hz), HDR10+,, 3× HDMI, 2× USB, CI+, USB recording, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Miracast, HbbTV 1,5, game mode, Netflix, HBO GO, Steam Link, Voyo, Apple Airplay 2, mobile device pairing, Tizen OS, VESA 400×400 mm, 20W speaker(s), Dolby Digital Plus, A
Code:  WR180k Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
65" Samsung UE65RU7102
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Edge
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Edge
Tizen OS
Model year
Model year
2019
Height without stand
83.73 cm
Depth without stand
5.97 cm
VESA mounting
400×400
Colour
Colour
Black
Audio
Audio formats
Dolby Digital Plus (E-AC-3)
More Specifications
Note:
Questions and answers: 65" Samsung UE65RU7102
Accessories for 65" Samsung UE65RU7102
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 65" Samsung UE65RU7102
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 65" Samsung UE65RU7102