75 "Samsung UE75MU8002
Television SMART LED, 189cm, 4K Ultra HD 10bit, HDR 1000, PQI 2600 (100Hz), Active Crystal Color, Precision Black, Ultra Black Anti-Reflection, Supreme 4K Ultra HD Dimming, DVB-T2 / H.265 / HEVC, 4x HDMI, 3x USB, CI +, LAN WiFi, DLNA, HbbTV 1.5, web browser, BLE mobile pairing, game mode, Steam Link, Music Shazam, USB Recorder, Smart Controller, Tizen, VESA 400x400, repro 40W, silver, A
Code:  WR184x4 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
75 "Samsung UE75MU8002
Specifications
Display resolution
3840 × 2160 Mpx
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
Technology
LED
Backlight
Edge
Screen
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
Technology
LED
Backlight
Edge
Global applications
YouTube
TV functions
Multimedia features
Playback from USB, Recording to USB
Gaming features
GAME MODE
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, DLNA, WiFi
Total number of HDMI ports
4 ×
Height without stand
97 cm
Depth without stand
5.5 cm
Colour
Colour
Silver
More Specifications
Note:
Questions and answers: 75 "Samsung UE75MU8002
Accessories for 75 "Samsung UE75MU8002
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 75" Samsung UE75MU8002
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 75" Samsung UE75MU8002
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 75" Samsung UE75MU8002