75 "Samsung UE75RU7102
Television - SMART LED, 191cm mm, 4K Ultra HD, PQI 1400 (50Hz),, 3× HDMI, 2× USB, CI+, LAN, WiFi, Bluetooth, game mode, Netflix, Tizen OS, VESA 400×400 mm, 20W speaker(s), A+
Code:  WR180m Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
75 "Samsung UE75RU7102
Specifications
Display resolution
3840 × 2160 Mpx
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Edge
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Edge
Model year
2019
Application
Global applications
Facebook, NETFLIX, YouTube
Slovak apps
O2 TV
TV functions
Gaming features
GAME MODE
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, DLNA, WiFi
Total number of HDMI ports
3 ×
Dimensions and weight
Height without stand
96.64 cm
Depth without stand
6.06 cm
VESA mounting
400×400
Note:
Questions and answers: 75 "Samsung UE75RU7102
Accessories for 75 "Samsung UE75RU7102
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 75" Samsung UE75RU7102
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 75" Samsung UE75RU7102