FIXED MagPowerstation Round with MagSafe 15W+5W+5W Titan Edition
Chytrý lokátor či nabíjecí stojánek. 12 tipů na praktické vánoční dárky značky Fixed pro rodinu i kamarády
Chcete překvapit své blízké originálním a užitečným dárkem na Vánoce? FIXED, česká značka vyrábějící stylové příslušenství pro mobily a další elektroniku, vám nabízí hned 12 tipů na dárky, které potěší každého. Ať už hledáte chytrý lokátor pro vašeho bráchu, elegantní pouzdro pro mamku nebo odolné ochranné sklo pro tátu, u FIXED určitě najdete to pravé.
Balíš na dovolenou? Tyto 4 MagSafe doplňky ti nesmí chybět v kufru
Doplňky Fixed jsou známé pro své kvality a nápaditá řešení. V kombinaci s chytrým upínacím systémem MagSafe se nemusíte bát, že by fyzické spojení s telefonem bylo slabé a rizikové. Ať už jde o nabíječky, držáky, powerbanky nebo vodotěsné obaly, vše bude perfektně vycentrováno a magneticky přichyceno. Nechte se inspirovat výběrem toho nejlepšího, co vám pomůže telefon ochránit, ale i udržet nabité po celý den.
Show more reviews
- Charging speed depends on the total power of a charger (W) and the maximum power that can be used to charge the device that is being charged. If the charger provides more power than the device supports, the power supplied is automatically reduced so that the device is not damaged in any way.
V prostoru mezi nabíjecí cívkou nabíječky a telefonem nesmí být umístěn žádný kovový ani vodivý předmět. Před použitím produktu si prostudujte návod k zařízení, se kterým jej budete používat a řiďte se jeho pokyny.
Variants FIXED MagPowerstation Round with MagSafe 15W+5W+5W Titan Edition:
FIXED MagPowerstation Round with MagSafe 15W+5W+5W Space Gray
Charging Stand with support for fast charging, maximum total power performance: 25 W (outputs: 1 × 15 W, 1 × 5 W and 1 × 5 W), input: USB-C output USB-C (max. 15 W), fast charging technology: USB Power Delivery and USB Power Delivery 3.0, undervoltage protection, overvoltage protection, indication of charging, included in the package: 1m cord with USB-C connector
Buy
1,199,-
Ordered on request
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.