Dobrý den, gumové těsnění v dveřích má zvláštní nepravidelný tvar, když se dveře zavřou. Je to takhle správně? Lednice je po stranách teplá, ale to je vysvětleno v návodu. Zvláštnější je, že zadní strana lednice, kde to asi má být teplé, teplá není. Není to závada? Lednici máme v provozu pouze pár hodin a momentálně máme zapnutý fast freezing, jak je doporučeno v návodu. Děkuji za odpovědi a přeji hezký den.


