24" STRONG SRT24HE4023
4.9 39 ratings
Television - LED, 61cm, HD Ready , 50 / 60Hz (50Hz), Direct, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 2× HDMI, 1× USB, CI+, VESA 200×100, 4 W speaker(s), F
Buy with code ALZADNY10
Price Guarantee
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
24" STRONG SRT24HE4023 2,999,- In stock > 5 pcs
Buy
24" STRONG SRT24HE4023
Specifications
Compare
Diagonal
24 " (60.96 cm)
Display resolution
1366 × 768 px
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Screen size and resolution
Diagonal
24 " (60.96 cm)
Display resolution
1366 × 768 px
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Maximum brightness
180 nt
Operating system
Operating system
Without SMART support
TV functions
Multimedia features
Hotel Mode, Playback from USB
Connectivity
Audio-video connectors
HDMI 1.4 and older
Total number of HDMI ports
2 ×
Audio connectors
Analog audio input, Digital optical output, Headphone output (AUX)
Data and system connectors
CI+, USB
Total number of USB ports
1 ×
Charging options
12V adapter
Tuners
Tuner type
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 HEVC
Dimensions and weight
TV width
55.3 cm
TV height
37 cm
TV depth
14.4 cm
TV weight
2.5 kg
Height without stand
33.3 cm
Depth without stand
8.6 cm
VESA mounting
200×100
Colour
Colour
Black
Audio
Speaker performance
4 W
Package contents
Control in package
Classic
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
F
Energy consumption in SDR mode
21 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
F
Power outlet type
Country
Austria, Croatia, Czechia, France, Germany, Hungary, Poland, Romania, Russia, Slovakia, Slovenia
More Specifications
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
Questions and answers: 24" STRONG SRT24HE4023
Accessories for 24" STRONG SRT24HE4023
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 24" STRONG SRT24HE4023
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 24" STRONG SRT24HE4023
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 24" STRONG SRT24HE4023
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 24" STRONG SRT24HE4023