28" LG 28LF450U
4.0 3 ratings
Television - LED, 71cm screen size, HD ready 1366x768, DVB-S2/T/C, HDMI, USB, SCART, CI+, speakers 10W, VESA energ. class A+
Code:  WK609b2 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
28" LG 28LF450U
Specifications
Display resolution
1366 × 768 Mpx
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Edge
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Edge
Operating system
Operating system
Without SMART support
TV functions
Multimedia features
Playback from USB
Connectivity
Total number of HDMI ports
1 ×
Dimensions and weight
Depth without stand
57.6 cm
VESA mounting
100×100
Colour
Colour
Black
More Specifications
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
Questions and answers: 28" LG 28LF450U
Accessories for 28" LG 28LF450U
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 28" LG 28LF450U
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 28" LG 28LF450U
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: LG 28LF450U 28"