55 "Samsung UE55M5672
5 4 ratings
Television SMART LED, 138cm, Full HD, PQI 800 (50Hz), DVB-T2 / S2 / C, H.265 / HEVC, 3x HDMI, 2x USB, CI +, LAN, WiFi, DLNA, HbbTV 1.5 Mobile BLE, Game Mode, Steam Link, Music Shazam, USB Recording, Smart Controller, Tizen, VESA 400x400, Repro 20W, Silver, A +
Code:  WR184p5 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
55 "Samsung UE55M5672
Specifications
Display resolution
1920 × 1080 Mpx
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Global applications
YouTube
Slovak apps
O2 TV
TV functions
Multimedia features
Playback from USB, Recording to USB
Gaming features
GAME MODE
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, DLNA, WiFi
Height without stand
72 cm
Depth without stand
5.5 cm
VESA mounting
400×400
Colour
Colour
Silver
More Specifications
Note:
Questions and answers: 55 "Samsung UE55M5672
Accessories for 55 "Samsung UE55M5672
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 55" Samsung UE55M5672
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 55" Samsung UE55M5672
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 55" Samsung UE55M5672
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 55" Samsung UE55M5672