65 "Samsung UE65MU7072
5 3 ratings
Television SMART LED, 163cm, 4K Ultra HD, 10-bit, HDR 1000, PQI 2400 (100Hz), Active Crystal Color, Precision Black, Supreme 4K Ultra HD Dimming, DVB-T2 / S2 / C, H.265 / HEVC , 4x HDMI, 3x USB, CI +, LAN WiFi, DLNA, HbbTV 1.5, web browser, pairing with BLE mobile, game mode, Steam Link, Music Shazam, USB Recording, Smart Driver, Tizen, VESA 400x400, 40W, , A +
Code:  WR184w5 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
65 "Samsung UE65MU7072
Specifications
Display resolution
3840 × 2160 Mpx
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Screen
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Global applications
YouTube
TV functions
Multimedia features
Playback from USB, Recording to USB
Gaming features
GAME MODE
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, DLNA, WiFi
Total number of HDMI ports
4 ×
Height without stand
83 cm
Depth without stand
4.5 cm
Colour
Colour
Grey
More Specifications
Note:
Questions and answers: 65 "Samsung UE65MU7072
Accessories for 65 "Samsung UE65MU7072
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 65" Samsung UE65MU7072
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 65" Samsung UE65MU7072
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 65" Samsung UE65MU7072