Black & Decker BDCHD18K
3.5 7 ratings
Cordless Drill with hammer, 18 V, maximum torque: 40 Nm, chuck range: 10 mm, with carrying case
Code:  BODK153
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
Black & Decker BDCHD18K
Obsah balení:
  • 1× aku 1,5Ah
  • Plastový kufr
Specifications
Battery
Number of batteries
1
Battery voltage
18 V
Battery capacity
1.5 Ah (1,500 mAh)
Performance
Max. speed
1,400 rev/min
Weight
Weight
1.5 kg
Included
Included
Transport packaging
Performance
Max. speed
1,400 rev/min
Max. torque
40 Nm