Select the item on the page that has the error

From October 22, our stores are open only for order pick-up. Shop safely from home or try our AlzaBoxes. Claims & returns accepted as usual.

Alzabox Vánoce Hobby Sticky plasticine with Mario

STEINNER ENM 100

Catalogue
75x
0
Energy Consumption Meter - with measuring range 5 - 3680W, LCD display, power supply: 230V AC 50/60Hz, max. load current: 16A, in normal dry environment with humidity range from 20% to 90%
incl. VAT
299,-
excl. VAT
247,-
We now deliver on Saturday and Sundays
or
Buy Now Hassle-free One-click buying using preset Shipping and Payment options.
Add to list
Recommend and receive 15 Alzaks
Warranty 24 months Code:  ESIN001 Product Number:  ENM100
STEINNER ENM 100 299,- In stock > 10 pcs
Buy
4.2
Rated by 75 users
5 43x
4 15x
3 8x
2 3x
1 6x
2 000+ Customers Purchased
77 % Customers Recommend
98% Reliability - very reliable product with low level of warranty claims
More Information

STEINNER ENM 100


Online chat

Dear customer, your question you can send us a message via the contact form here, respectively. you can solve your query online using chat. If you want to use the chat log , please.
Do you have a question? Look up the answer.

Dobrý den, měří to čas, jak dlouho je v provozu, potřebuji pohlídat filtraci, aby šla 8 hodin denně, děkuji za odpověď

Dobrý den, poradil by někdo jak nastavit to tzv. "Nastavení nákladového tarifu" a kde ta data vezmu? Mám elektřinu od PRE, mám jim zavolat a zeptat se tam?

Prosím o informaci zda je možné zapojit do zásuvky s venkovní záklopkou, Prosím o informaci zda měří i nabíjení invalidního vozíku, nebo skútru pro invalidy, aby bylo možné výboru zaplatit spotřebovanou elektřinu a zda jsou zezadu na výměnu baterií klasické šrouby nebo speciální, děkuji

dobrý deň chcem sa spýtať či tento merač zaznamenáva aj kw ďakujem

Dobry den. Vubec jsem nepochopil co je myšleno dobou nakladoveho tarifu. Taky jsem nikde nevycetl co znamenaji ma displeji zkratky cost nebo rech a co se meri v procentech. Dekuji za odpověď

Dobrý den. Přístroj po min. 24 hodinách v zásuvce nefunguje. Dysplay nic nezobrazuje. Návod je hodně stručný tak nevím jestli jej používám správ e. Děkuji za radu.

Dobrý den, má lednička běží velmi tiše a není v tichém prostředí, takže není zřejmé, kdy v kterou chvíli běží a mám podezření, že beží bez vypínání. Hodí se Steiner ke kontrole ? Zjistím na něm, zda lednice momentálně běží ? Děkuji P.N.

Chcel by som sa spýtať ako si mám nastaviť hodnotu ceny elektrickej energie. V návode to nie je presne popísané. Je tam info, že jednotkou v tomto prípade sú centy, ale je tam napísané aj že je možné si nastaviť, "napríklad 10 centov" a na obrázku je v druhom riadku číslo 100... ale neviem, či má 100vka zodpovedať 10 centom. Takže v prípade, že mám cenu energií 0,0502 €/kWh, tak v akom formáte má byť to spodné trojčíslie ? 005/050/502 ?

Dobrý den, přístroj jsem zapojil do sítě, ale vůbec nereaguje. Proud přes něj evidentně jde dál, protože připojené zařízení normálně funguje, ale displej neukazuje nic. Setkal se někdo s podobným problémem?

Dobrý den, prosím o informaci, jak uvést přístroj do továrního nastavení. Ať to nuluji, jak to nuluji, stále mi tam zůstává v druhé a třetí obrazovce celkové náklady a celková data. Původně jsem si to představoval tak, že nastavím náklady na jednotku a pásma, připojím spotřebič a po nějaké době si přečtu celkovou spotřebu. Pak měřák vynuluji a připojím k němu jiný spotřebič. A zase od nuly. Ale evidentně je to jinak. Předem děkuji za odpověď. Tomáš Danihelka

12
Need more information about this product? Ask the online community a question right here, safely and anonymously!
Ask a question now
Questions and answers: STEINNER ENM 100
Help others choose the best products...
Write a review
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si STEINNER ENM 100.

Alternatives to STEINNER ENM 100

Link to Manufacturer's Website: Enter link to the external review

Note (link, Part number etc.):

Try new Alza Premium My Alza Log In For organizations About Shopping
WEB8
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me