Dobrý den, měl bych dotaz šlo by na tuhle konstrukci přidělat rameno z AlzaErgo Arm S05B Tube ? Potřeboval bych abych měl tyč vedle monitoru jelikož pod ním nemůžu přidělat držák ke stolu . Nebo jestli je nějaká jiná možnost co by bylo možné ? A AlzaErgo Arm D25BV vím že je ale na to není taky místo.


