ANTARES Tennessee

Kancelářská židle s houpací mechanikou a aretací, bederní a hlavová opěrka, područky jsou pevné, kovová a otočná konstrukce, materiály potahu: textilní, síťovinové a syntetická kůže, chromovaný kříž, plastová kolečka pro měkké povrchy, černá barva, nosnost až 120 kg
Kód:  ARS013fAPD Stránky výrobce

ANTARES Tennessee

Dopřejte si zdravější a pohodlnější sezení s kancelářským křeslem ANTARES Tennessee

Ať už máte sedavé zaměstnání nebo často trávíte u počítače svůj volný čas, neměli byste zapomínat na to, že dlouhé sezení, které přesahuje 4 hodiny denně, negativně ovlivňuje nejen vaši páteř, ale i jiné části těla. Dopřejte si proto kvalitní, cenově dostupné kancelářské křeslo ANTARES Tennessee, která vám poskytne maximální pohodlí a díky dobré ergonomii minimalizuje negativní dopady dlouhodobého sezení na vaše zdraví.


Klíčové vlastnosti kancelářského křesla ANTARES Tennessee

  • Kancelářské křeslo s perfektní prodyšností
  • Bederní opěra je jedinečná při dlouhodobějším sezení
  • Vysoký opěrák křesla ANTARES Tennessee s černou síťovinou
  • Výškově nastavitelný sedák
  • Houpací mechanismus s nastavením síly protiváhy
  • Pevná ocelová konstrukce s chromovaným povrchem
  • Kolečka ideální pro měkčí podlahy
  • ANTARES Tennessee s nosností 120 kg

Kancelářské křeslo ANTARES Tennessee disponuje perfektní prodyšností

Kancelářské křeslo ANTARES Tennessee vám poskytne jedinečnou oporu v oblasti beder a uchvátí vás svojí prodyšností, kterou oceníte zejména v parních letních dnech. Pevná ocelová konstrukce s chromovaným povrchem disponuje maximální nosností 120 kg a zajistí dlouhou životnost produktu.


Maximální komfort a dobrá ergonomie

Pro maximálně komfortní a ergonomické sezení je kancelářské křeslo ANTARES Tennessee vybavené houpacím mechanismem s regulací síly protiváhy a výškově nastavitelným sedákem, který se přizpůsobí každé postavě. Nechybí ani zakomponované fixní područky a měkčená kolečka pro pohodlný přesun po místnosti, aniž by došlo k poškození podlahy.

Parametry a specifikace

Područky

Typ područek
Pevné

Kolečka

Kolečka
Na kolečkách
Materiál koleček
Plastová
Povrch podle koleček
Pro měkké povrchy

Materiál

Materiál konstrukce
Kovová
Materiál potahu
Síťovina, Syntetická kůže, Textil

Nosnost

Nosnost
120 kg

Barva

Barva
Černá

Rozměry a hmotnost

Šířka židle / křesla
61 cm
Výška opěráku min.
67 cm
Výška opěráku max.
67 cm
Hmotnost židle / křesla
13 kg
Více parametrů
Antares a.s., Molitorov 1, 281 63 Kouřim, Czech Republic, +420321610711, [email protected]
Poznámka:

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.

V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky.
Příslušenství pro ANTARES Tennessee