D-Link DEM-210

Zobrazit katalog
D-Link DEM-210
Převodník Mini-GBIC SFP - 100BaseFX, Singlemode, do 15 km
Kód:  NN310e Prod. číslo:  DEM-210 Stránky výrobce

D-Link DEM-210

Mini-GBIC 100BaseFX singlemode převodník D-LINK DEM-210 je vybaven 100Mb/s optickým FX (LC-Duplex) portem. Opírá se o průmyslové standardy a je kompatibilní s normami IEEE 802.3u a SFP MSA. Tím je zajištěna kompatibilita s jinými zařízeními.

D-LINK DEM-210 nabízí výkon a flexibilitu. Podporuje rychlost přenosu až 200Mb/s v plně duplexním režimu. Dosah přenosu poté dosahuje až 15 kilometrů. Navíc s podporou funkce hot-swap jej lze nainstalovat nebo odpojit za běžného provozu přepínače. Přepínač mají přitom všichni ostatní uživatelé stále k dispozici.

Parametry a specifikace:

Konstrukce:
single mode

Rozhraní:
100Mb/s optický FX port

Maximální rychlost:
až 200 Mb/s.

Vlnová délka:
1310 nm

Maximální dosah:
15 km

Další vlastnosti:
kompatibilní s IEEE 802.3u
splňuje SFP Multi-Source Agreement (MSA)
Hot-swap

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.

V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky.
Příslušenství pro D-Link DEM-210
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si D-Link DEM-210. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte D-Link DEM-210. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte D-Link DEM-210. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: D-Link DEM-210.
P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací