Úprimne, zo začiatku ma sklamalo, že Rockstar nevydá diskovú verziu hneď pri vydaní. Potom som si však uvedomil, koľko ľudí by sa k hre opäť dostalo aj dva týždne pred 19. novembrom a začalo by spoilerovať celú hru. A to ma, úprimne, štve ešte viac. Napriek kritike si myslím, že Rockstar urobil správny krok. Takto si hru bude môcť každý zahrať férovo v deň oficiálneho vydania. Osobne verím, že disková verzia nakoniec vyjde, ale až po launchi. Zberatelia si ju potom ako ovečky kúpia druhý krát v rámci merchu. Rockstar veľmi dobre vie, že si túto hru kúpi absolútne každý + jeho babička, bezohľadu či bude stáť 150 eur a či bude iba digitálna. Bude to najväčšia hra ever. Takže sa všetci ukľudnite, choďte si to normálne predobjednať na PS Store, nekupujte teraz tento kus plastu a počkajte po vydaní na diskovú verziu, ktorú si dáte na poličku.
Úprimne, zo začiatku ma sklamalo, že Rockstar nevydá diskovú verziu hneď pri vydaní. Potom som si však uvedomil, koľko ľudí by sa k hre opäť dostalo aj dva týždne pred 19. novembrom a začalo by spoilerovať celú hru. A to ma, úprimne, štve ešte viac. Napriek kritike si myslím, že Rockstar urobil správny krok. Takto si hru bude môcť každý zahrať férovo v deň oficiálneho vydania. Osobne verím, že disková verzia nakoniec vyjde, ale až po launchi. Zberatelia si ju potom ako ovečky kúpia druhý krát v rámci merchu. Rockstar veľmi dobre vie, že si túto hru kúpi absolútne každý + jeho babička, bezohľadu či bude stáť 150 eur a či bude iba digitálna. Bude to najväčšia hra ever. Takže sa všetci ukľudnite, choďte si to normálne predobjednať na PS Store, nekupujte teraz tento kus plastu a počkajte po vydaní na diskovú verziu, ktorú si dáte na poličku.