Herní předobjednávky

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Datum vydání
Platforma
PC
(20)
PlayStation 5
(116)
PlayStation 4
(28)
Xbox Series X
(76)
Xbox Series S
(2)
Xbox One
(15)
Nintendo Switch
(63)
Licence
Krabicová
(286)
Ke stažení
(2)
Klíč pro
Steam
(2)
Xbox Live
(2)
PS Store
(1)
Microsoft Store
(1)
Nintendo eShop
(6)
Žánr
Akční
(164)
Adventura
(56)
RPG
(50)
Simulátor
(29)
Sportovní
(23)
Textová lokalizace
CS
(19)
SK
(5)
EN
(286)
DE
(102)
HU
(1)
RU
(1)
PL
(1)
FR
(8)
ES
(6)
IT
(7)
JP
(4)
Zvuková lokalizace
CS
(2)
EN
(284)
DE
(62)
RU
(1)
PL
(1)
FR
(3)
ES
(1)
IT
(3)
JP
(6)
Věkové omezení
3 let
18 let
-
Nejnovější objednávky
Filtrovat

Chystá se nová hra vašeho oblíbeného žánru a vy se už nemůžete dočkat? Chcete být mezi prvními, kteří zbrusu novou herní pecku okusí? Předobjednejte si svoji kopii ještě před oficiálním vydáním hry. Herní předobjednávky jsou k dispozici napříč všemi kategoriemi, vyberte si tu svou.

Pokračovat

Jaké výhody předobjednávkou získám?

Proč si hru rezervovat předem formou předobjednávky? Oproti nákupu v den vydání (či později) získáte několik jistot a výhod. Jaké to jsou?

  • Předobjednávky jsou k dispozici pro všechny platformy, které daná hra podporuje.
  • Garance vrácení cenového rozdílu, klesne-li cena hry při zahájení prodeje oproti ceně předobjednávky.
  • Při pořízení herní předobjednávky jste zařazeni do pevného pořadníku a nikdo už vás nepředběhne.
  • Hned po naskladnění zboží odešleme. Předobjednávky jako první v pořadí.

i

Předobjednat můžete hry pro PC, PS4, Xbox nebo třeba Nintendo Switch.

Základní, Deluxe nebo sběratelská? Předobjednávky myslí i na herní edice

V případě předobjednávky si kromě platformy můžete zvolit i edici hry. Různé edice mohou do hry přinést obsah navíc, ať už jde o další úrovně, body či skiny. Mezi nejčastější příplatkové herní edice patří Deluxe Edition, Ultimate Edition nebo Collectors Edition.

K herní předobjednávce od nás často dostanete i malý dárek v podobě rozšiřujícího herního obsahu, předplatného či tématického doplňku. Podívejte se na předobjednávky s dárky.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.
288 položek
Shin Megami Tensei V: Vengeance - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: RPG a adventura, - Shin Megami Tensei V: Vengeance umožňuje hráčům vychutnat si příběh Shin Megami Tensei V v celé jeho šíři, s novou příběhovou cestou, která nebyla v původní hře vyprávěna. Hra byla masivně rozšířená o nové oblasti, démony a hudbu, nabízí přístupnější hratelnost, vylepšený bojový systém, nové zkušenosti s démony a větší průzkum terénu.
Novinka
1 499,-
Datum vydání: 14. června 2024
Objednací kód: PSV0633
Shin Megami Tensei V: Vengeance - Nintentdo Switch
Hra na konzoli - Nintendo Switch, krabicová verze, žánr: RPG a adventura, - Shin Megami Tensei V: Vengeance umožňuje hráčům vychutnat si příběh Shin Megami Tensei V v celé jeho šíři, s novou příběhovou cestou, která nebyla v původní hře vyprávěna. Hra byla masivně rozšířená o nové oblasti, démony a hudbu, nabízí přístupnější hratelnost, vylepšený bojový systém, nové zkušenosti s démony a větší průzkum terénu.
Novinka
1 499,-
Datum vydání: 14. června 2024
Objednací kód: NSW1358
Monster Hunter Stories Collection - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a RPG, - Monster Hunter Stories je RPG, které posouvá svět Monster Hunter novým a vzrušujícím směrem! Už nebudete lovit příšery, ale vychovávat je! Hlavními hrdiny tohoto bohatého a hlubokého příběhu jsou jezdci na příšerách: stanete se jedním z nich a vytvoříte si s nimi celoživotní pouto.
Novinka
1 699,-
Datum vydání: 14. června 2024
Objednací kód: MSX1501
Shin Megami Tensei V: Vengeance - Xbox
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, žánr: RPG a adventura, - Shin Megami Tensei V: Vengeance umožňuje hráčům vychutnat si příběh Shin Megami Tensei V v celé jeho šíři, s novou příběhovou cestou, která nebyla v původní hře vyprávěna. Hra byla masivně rozšířená o nové oblasti, démony a hudbu, nabízí přístupnější hratelnost, vylepšený bojový systém, nové zkušenosti s démony a větší průzkum terénu.
Novinka
1 499,-
Datum vydání: 14. června 2024
Objednací kód: XBSE0486
Retropolis 2: Never Say Goodbye - PS VR2
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), kompatibilní s PS VR2, krabicová verze, žánr: dobrodružná, logická a virtuální realita, - Ponořte se do stínů, kde na vás číhá nebezpečí a každý krok vás vede dál na pokraj šílenství. V této drsné postapokalyptické sáze se v roli robo-detektiva Philipa Loga pohybujte v neonově osvětlených ulicích a pátrejte po Jenny Montage, automatické femme fatale.
Novinka
799,-
Datum vydání: 14. června 2024
Objednací kód: PSV0667
5,0
Black Myth: Wukong - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a RPG, - Black Myth: Wukong PS5 propojuje akční RPG prvek s kořeny v bohaté čínské mytologii. Jeho příběh čerpá z Cesty na západ, jednoho z čtyř velkých klasických románů čínské literatury. Jako osudem vyvolený hrdina se vydáte čelit výzvám a neuvěřitelným událostem, které vás čekají, abyste odhalili zakrytou pravdu pod slavným závojem starodávné legendy.
Novinka
1 799,-
Datum vydání: 20. srpna 2024
Objednací kód: PSV0538
Kingdom Come: Deliverance 2 - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky a dabing, žánr: RPG a dobrodružná, - Kingdom Come: Deliverance II je strhující akční RPG, které se odehrává během chaosu občanské války ve středních Čechách v 15. století. Jste Jindřich ze Skalice – obyčejný muž, který dělá neobyčejné věci a ocitá se v podmanivém příběhu o pomstě, zradě a objevování, zatímco se vydává na epickou výpravu „ze skromné kovářské dílny na královský dvůr“ a hledá smysl života v tomto nádherném, leč krutém středověkém světě.
Novinka
1 799,-
Očekáváme prosinec 2024
Objednací kód: PSV0675
Silent Hill 2 - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční, - Obdržel dopis od své zesnulé manželky, tak se James vydává na místo, kde spolu sdíleli tolik vzpomínek. V naději, že ji ještě jednou uvidí: Silent Hill.
+Dárek Dárek Silent Hill 2 - Steelbook v hodnotě 199,-
Novinka
1 799,-
Datum vydání: 8. října 2024
Objednací kód: PSV0358
STALKER 2: Heart of Chornobyl Limited Edition
Hra na PC - krabicová verze, české titulky, žánr: akční a střílečky, - Prozkoumejte rozsáhlou uzavřenou zónu Černobylu plnou nebezpečných nepřátel, smrtících anomálií a silných artefaktů. Ujměte se role osamoceného stalkera a prozkoumejte fotorealistický otevřený svět
Novinka
2 099,-
Datum vydání: 5. září 2024
Objednací kód: WG1325le
STALKER 2: Heart of Chornobyl
Hra na PC - krabicová verze, české titulky, žánr: akční a střílečky, - Prozkoumejte rozsáhlou uzavřenou zónu Černobylu plnou nebezpečných nepřátel, smrtících anomálií a silných artefaktů. Ujměte se role osamoceného stalkera a prozkoumejte fotorealistický otevřený svět
Novinka
1 499,-
Datum vydání: 5. září 2024
Objednací kód: WG1325
Star Wars Outlaws - Special Edition - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a adventura, - Zažij vůbec první hru Star Wars s otevřeným světem, která se odehrává mezi událostmi The Empire Strikes Back a Return of the Jedi. Prozkoumej různé planety v celé galaxii, ikonické i nové. Riskuj všechno jako Kay Vess, mazaná uličnice hledající svobodu a prostředky k zahájení nového života. Hra vyžaduje prvotní připojení k internetu pro stažení aktualizace, následně lze hrát bez připojení.
+2 dárky v hodnotě 300,-
Novinka
1 899,-
Datum vydání: 30. srpna 2024
Objednací kód: PSV0462
Astro Bot - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: arkády, - V této zbrusu nové hře prozkoumáte 6 galaxií a více než 80 úrovní a budete hledat Astrovu roztroušenou posádku. Pevně se držte svého Dual Speederu a vrhněte se na každou jedinečnou planetu, od bujných lesů, písečných pláží, žhavých sopek až po překvapivější místa, jako jsou gigantické přesýpací hodiny nebo koruny zpívajících stromů!
+Dárek Promo elektronický klíč Astro Bot - Preorder bonus - 2x Skin + 2x Avatar - PS5 v hodnotě 99,-
Novinka
1 699,-
Datum vydání: 6. září 2024
Objednací kód: PSV0696
Assassins Creed Shadows Gold Edition - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a dobrodružná, - Dlouho očekávaný nový přírůstek do série Assassin's Creed s podtitulem Shadows zavede hráče do Feudálního Japonska, které představuje vysněné zasazení hry pro nespočet fanoušků série. Těšit se můžete na 2 hratelné postavy, důraz na stealth, větší brutalitu v soubojích a mnoho dalšího.
+Dárek Dárek Assassins Creed Shadows - Steelbook v hodnotě 200,-
Novinka
2 699,-
Datum vydání: 12. listopadu 2024
Objednací kód: PSV0682ge
Luigis Mansion: Dark Moon Remaster - Nintendo Switch
Hra na konzoli - Nintendo Switch, krabicová verze, žánr: adventura,
Novinka
1 499,-
Očekáváme prosinec 2024
Objednací kód: NSW1240
Gothic Remake - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a RPG, - Do království Myrtana vtrhly nesmiřitelné hordy orků. Král Rhobar II, jenž potřebuje velké množství magické rudy kvůli výrobě silných zbraní, provozuje doly v Khorinisu se všemi dostupnými vězni. Aby jim panovník zabránil v útěku, požádal své nejlepší mágy, aby vytvořili magickou bariéru. Ale něco se zvrtne. Magie se vymkne kontrole a vzpoura promění doly v divoké území, jež nyní ovládají ti nejvíce násilní vězni.
Novinka
1 499,-
Očekáváme prosinec 2024
Objednací kód: PSV0308
Assassins Creed Shadows Special Edition - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a dobrodružná, - Dlouho očekávaný nový přírůstek do série Assassin's Creed s podtitulem Shadows zavede hráče do Feudálního Japonska, které představuje vysněné zasazení hry pro nespočet fanoušků série. Těšit se můžete na 2 hratelné postavy, důraz na stealth, větší brutalitu v soubojích a mnoho dalšího.
+Dárek Dárek Assassins Creed Shadows - Steelbook v hodnotě 200,-
Novinka
1 899,-
Datum vydání: 15. listopadu 2024
Objednací kód: PSV0682se
Death Stranding 2: On The Beach - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční, - Sam a jeho společníci se vydávají na novou cestu za záchranou lidské rasy před vyhynutím. Připoj se k nim na pouti světem plným nepřátel z jiného světa, překážek a neodbytné otázky: měli jsme se spojit?
Novinka
1 999,-
Očekáváme prosinec 2025
Objednací kód: PSV0370
Gothic Remake
Hra na PC - krabicová verze, žánr: akční a RPG, - Do království Myrtana vtrhly nesmiřitelné hordy orků. Král Rhobar II, jenž potřebuje velké množství magické rudy kvůli výrobě silných zbraní, provozuje doly v Khorinisu se všemi dostupnými vězni. Aby jim panovník zabránil v útěku, požádal své nejlepší mágy, aby vytvořili magickou bariéru. Ale něco se zvrtne. Magie se vymkne kontrole a vzpoura promění doly v divoké území, jež nyní ovládají ti nejvíce násilní vězni.
Novinka
1 499,-
Očekáváme prosinec 2024
Objednací kód: WG1384
Luigis Mansion 2 HD - Nintendo Switch
Hra na konzoli - Nintendo Switch, krabicová verze, žánr: adventura,
+Dárek Dárek Luigis Mansion 2 HD - magnetka na mobil + nálepky v hodnotě 200,-
Novinka
1 349,-
Datum vydání: 27. června 2024
Objednací kód: NSW1319
Test Drive Unlimited: Solar Crown - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: závodní, - 13 let po vydání Test Drive Unlimited 2 představuje TDUSC nové pojetí žánru závodních her v otevřeném světě pro velkou spoustu hráčů. Dejte najevo svou vášeň pro auta díky inovativní hratelnosti a pečlivému detailnímu zpracování. Otestujte si auta a pak si je kupujte přímo od obchodníků, upravte si je v dílnách a vystavte si je v garáži svého apartmánu v Solar Hotel.
Novinka
1 399,-
Datum vydání: 12. září 2024
Objednací kód: PSV0123
Lord of the Rings - Gollum - Nintendo Switch
Hra na konzoli - Nintendo Switch, krabicová verze, žánr: akční, - The Lord of the Rings: Gollum se odehrává souběžně s událostmi ze Společenstva prstenu™. Jedná se o akční dobrodružnou hru a epický interaktivní zážitek. Zahrajete si za záhadného Gluma, který se vydává na nebezpečnou cestu, a budete svědky toho, jak vyzrál na nejmocnější postavy Středozemě.
Novinka
1 399,-
Očekáváme prosinec 2024
Objednací kód: NSW140
Elden Ring Shadow of the Erdtree Edition - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a RPG, - Hráči vstoupí do Země stínů, aby prozkoumali nové dobrodružství plné záhad a nebezpečí a postavili se hrozivým bossům s novými zbraněmi a zbrojí. Vydejte se po stopách Miquella a odhalte temnou stránku příběhu Elden Ring.
Novinka
1 999,-
Datum vydání: 21. června 2024
Objednací kód: PSV0632
Jurassic Park: Survival - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a dobrodružná,
Novinka
1 799,-
Očekáváme prosinec 2024
Objednací kód: PSV0597
Test Drive Unlimited: Solar Crown
Hra na PC - krabicová verze, klíč pro Steam, žánr: závodní a arkády, - 13 let po vydání Test Drive Unlimited 2 představuje TDUSC nové pojetí žánru závodních her v otevřeném světě pro velkou spoustu hráčů. Dejte najevo svou vášeň pro auta díky inovativní hratelnosti a pečlivému detailnímu zpracování. Otestujte si auta a pak si je kupujte přímo od obchodníků, upravte si je v dílnách a vystavte si je v garáži svého apartmánu v Solar Hotel.
Novinka
1 399,-
Datum vydání: 12. září 2024
Objednací kód: WG1331

Herní předobjednávky

Gaming a rok 2022: prodejní hity, zklamání a další zajímavosti Rok 2022 měl být vytouženým návratem k normálu. Asi tušíte, že se mu povedlo být vším, jen ne klidným. Všechno zlé je ale k něčemu dobré. Rok 2022 jsme tak nestrávili sebelítostí, naopak jsme pracovali s takovou urputností, až se klávesnice štípaly a myši jiskry...
Šestiletý vývoj Dying Light 2 Stay Human rozhodně nebyl bezproblémový, několikrát se dokonce zdálo, že vůbec nevyjde. Nakonec se ale Techlandu podařilo svůj výtvor přeci jen dokončit a vyslat do světa. Jak se očekávané dílo povedlo a zda netrpí stejnými problémy jako...
K vybraným PC sestavám a herním notebookům s grafickými kartami NVIDIA GeForce RTX 30 získáte nyní dárek, který je důkladně prověří. Podívejte se společně s PC hrou Marvel's Guardians of the Galaxy do dálav neprobádaného vesmíru.
The SimsNávod na aktivaci elektronických licencí pro hru The Sims 3 a dodatečný obsah Pokud jste si u nás pořídili elektronickou licenci na hru The Sims 3 či její dodatky (DLC) a nevíte, jak s kódem naložit, odpověď naleznete v tomto stručném návodu.
Ovládejte každou závodní hru jinak, reálněji. Díky ekosystému doplňujících se ovladačů značky Thrustmaster máte možnost volby, který volant či pedály zrovna chcete používat.
Akční online adventura Marvel’s Avengers měla být obřím hitem, minimálně kvůli současné popularitě marvelovských superhrdinů. Bohužel to ale tak úplně nedopadlo a výsledkem byla spíše lehce nadprůměrná akce, která se od svého vydán vinou značně stereotypní hratelnosti...
Více článků Všechny články

Herní předobjednávky

V kategorii Herní předobjednávky máme právě teď na Alza.cz celkem 288 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné herní předobjednávky Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší herní předobjednávky Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v herní předobjednávky recenze
P-DC1-WEB02
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací