dobry den chtěl bych se zeptat když bych konzoli připojil k monitoru od pc který nema vystup pro reproduktor jde nejak vyřešit zvuk ???

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.