Ryobi R12SD-120G
Hammer Drill 1050W SDS + rotary hammer drill, 3 modes - hammer drill, rotary drill, chisel, SDS + chuck, impact energy 3.6 J, speed 0-950 rpm, output 0-4000 rpm, 3x SDS bit (8, 10, 12 mm x 150 mm), 1x pointed chisel, 1x flat chisel
Code:  RYOBI232 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
Ryobi R12SD-120G
Možnost prodloužení záruky na 3 roky po registraci ZDE.
Specifications
Power Supply
AKU
Max. speed
600 rev/min
Features
Torque regulation
Max. chuck size
10 mm
Performance
Max. speed
600 rev/min
Weight
Weight
2 kg
Included
Included
Transport packaging
Performance
Max. torque
25 Nm