Ryobi R18PD2-115S
Aku vrtačka
Code:  RYOBI593 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
Ryobi R18PD2-115S
Možnost prodloužení záruky na 3 roky po registraci ZDE.
Specifications
Number of batteries
1
Battery voltage
18 V
Battery capacity
1.5 Ah (1,500 mAh)
Capacity
1.5 Ah
Voltage
18 V
Battery
Number of batteries
1
Battery voltage
18 V
Battery capacity
1.5 Ah (1,500 mAh)
Battery
Capacity
1.5 Ah
Voltage
18 V
Performance
Max. speed
1,350 rev/min
Features
Features
Battery status indicator, Ergonomic handle, LED light, Speed control, Torque regulation
Max. chuck size
10 mm
Number of speeds
2
Weight
Weight
1.5 kg
Performance
Max. speed
1,350 rev/min
Max. torque
40 Nm