AlzaBoxy Q1 Alza pro firmy

Huawei Watch 3 Pro

Zobrazit katalog
Huawei Watch 3 Pro
4,5 20 hodnocení
Chytré hodinky - pánské, s ovládáním v češtině, AMOLED displej, GPS, telefonování s eSIM kartou (nové tel, číslo), měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, hledání telefonu, přehrávač hudby v hodinkách, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit, obchod s aplikacemi, vlastní ciferníky a hry, vhodné na běh, cyklistiku, golf, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), max. výdrž baterie 504 h, detekce pádu a SOS tlačítko, materiál pouzdra titan
Kód:  HUW3Pro Prod. číslo:  55026781 Stránky výrobce

Huawei Watch 3 Pro

Huawei Watch 3 Pro — nová generace stylových chytrých hodinek s celou řadou vychytávek a funkcí

Zvládněte toho víc a mějte o všem dokonalý přehled přímo z vašeho zápěstí. Chytré hodinky Huawei Watch 3 nabízejí elegantní provedení a zaoblený 1,43" dotykový AMOLED displej. Vnitřní paměť hodinek má 16 GB, takže do nich bez problémů uložíte dostatek vaší oblíbené hudby, nainstalujete řadu aplikací. Velkým tahákem hodinek je podpora technologie eSIM, takže můžete realizovat hovory i se samotnými hodinkami a nemít tak telefon u sebe. Chytré hodinky Huawei Watch 3 disponují celou řadou senzorů: senzor tělesné teploty, gyroskopický senzor, akcelerometr, barometr a senzor okolního osvětlení. Pro přesné určení polohy je k dispozici GPS, GLONASS, Galileo i Beidou. K zajištění precizního měření tepové frekvence i okysličení krve slouží vylepšený optický senzor TruSens 4.5+. Chytré hodinky mají velkou kapacitu baterie, která je udrží až 5 dny v provozu a při využití úsporného režimu se dočkáte až tří týdnů na jedno nabití. Huawei Watch 3 Pro se nabíjejí bezdrátově a přes telefon Huawei lze využít i reverzní dobíjení hodinek.

Hodinky podporují telefonování pomocí eSIM. S eSIM je možné volat a přijímat hovory. Nelze přijímat a odesílat SMS/MMS.

Změnit zdrojOdebrat

Hlavní přednosti chytrých hodinek Huawei Watch 3 Pro

 • Chytré hodinky mají kulatý dotykový 1,43" AMOLED displej
 • Barevný displej má jemnost o hodnotě 326 PPI a rozlišení 466 × 466 px
 • Hodinky bez řemínku váží 63 gramů, pouzdro je z nerezové oceli a keramiky
 • Huawei Watch 3 Pro mají senzor tělesné teploty (měření teploty pokožky), gyroskopický senzor, akcelerometr, barometr a senzor okolního osvětlení, GPS, GLONASS, Galileo, Beidou
 • Pro přesné měření tepové frekvence a SpO2 využívají chytré hodinky optický senzor TruSens 4.5+
 • Interní paměť hodinek je 16 GB
 • Chytré hodinky Huawei Watch 3 Pro se ovládají prostřednictvím dotykového displeje, jednoho tlačítka a plně otočné korunky
 • Bezdrátové nabíjení je samozřejmostí (podpora reverzního dobíjení prostřednictvím chytrého telefonu Huawei)
 • Huawei Watch 3 Pro mají zabudovaný mikrofon a reproduktor
 • Hodinky vydrží 5 dny v režimu chytrých hodinek, při úsporném režimu vydrží až 21 dní
 • Voděodolnost 5 ATM
 • Hodinky podporují telefonování pomocí eSIM. S eSIM je možné volat a přijímat hovory. Nelze přijímat a odesílat SMS/MMS.

Chytré hodinky se pyšní skvěle vypadajícím kulatým AMOLED displejem

Chytré hodinky Huawei Watch 3 Pro vás okouzlí svým stylovým kulatým designem s lehce zaobleným AMOLED displejem, plynule navazujícím na kovový rám hodinek. Samotný displej má 1,43palcovou úhlopříčku a nabídne perfektní podání barev i parádní kontrastní poměr, takže všechny podstatné informace uvidíte na hodinkách Huawei Watch 3 Pro dobře i na přímém slunci.

Huawei Watch 3 Pro mají intuitivní ovládání, se kterým je radost pracovat

Dotykový displej je radost používat, protože bezproblémově a rychle reaguje na váš dotyk. K ovládání slouží i boční tlačítko a plně otáčecí korunka. Tu využijete k nebývalé lehké navigaci v menu nebo při scrollování ve zprávách či úpravě hlasitosti.

Přizpůsobte si ciferník hodinek Huawei Watch 3 Pro k obrazu svému

Ciferník hodinek můžete měnit stejně často, jako měníte například své oblečení. V hodinkách Huawei Watch 3 Pro naleznete hned 30 stylových předinstalovaných ciferníků, a to i některé animované. Pokud vám to nebude stačit, můžete si zvolit z více než tisícovky dalších, které jsou dostupné na HUAWEI Watch Face Store. Pokud ale budete chtít, můžete si vytvořit své vlastní unikátní pozadí tak, že telefonem pořídíte krátké video v rozmezí 5-10 vteřin. To si pak můžete vložit do hodinek Huawei Watch 3 Pro a používat.

Rychlá a přehledná navigace aplikacemi

Všechny aplikace jsou zobrazeny v přehledné mřížce, ve které se jednoduše zorientujete a vyberete si to, co jste v hodinkách Huawei Watch 3 Pro hledali.

Huawei Watch 3 Pro
Huawei Watch 3 Pro
Huawei Watch 3 Pro

S hodinkami Huawei Watch 3 Pro budete mít zvuk pod palcem

Upravujte hlasitost přehrávání hudby ve vašem telefonu přes hodinky Huawei Watch 3 Pro a synchronizujte playlisty z vašeho telefonu s televizemi Vision a reproduktory. 

Dostávejte do hodinek Huawei Watch 3 Pro upozornění

Mějte neustále přehled o tom, co se děje. Do hodinek Huawei Watch 3 Pro budete dostávat notifikace z chytrého telefonu a byli tak neustále v obraze.

Huawei AppGallery

Vybírejte si z velkého množství aplikací v Huawei AppGallery a instalujte je přímo do hodinek Huawei Watch 3 Pro.

Podpora gest

Stačí pouhé gesto a hodinky Huawei Watch 3 Pro udělají to, co jim nastavíte. Například pohněte zápěstím do strany a odmítněte příchozí hovor.

S hodinkami Huawei Watch 3 Pro vychytáte ten správný okamžik pro vaše fotky

Při pořizování sólových i skupinových fotek se může stát, že ne všichni jsou v záběru. Díky nové vychytávce Remote Shutter* se vám toto ale už nestane. Na displeji hodinek Huawei Watch 3 Pro totiž uvidíte obraz z telefonu a korunkou hodinek si můžete upravit přiblížení/oddálení.

*K dispozici pouze na telefonech Huawei se systémem HarmonyOS 2 (nebo novějším).

Upgradovaný senzor TruSeenTM 4.5 přesně změří vaši tepovou frekvenci

Chytré hodinky Huawei Watch 3 Pro využívají k monitorování LED diodu 6v1 a 4 fotodiody. Optický senzor pro měření tepové frekvence spotřebuje méně energie, je pohodlnější při nošení a umožní lepší průnik světla. Samozřejmosti jsou pokročilé algoritmy, které se postarají o přesné sledování tepové frekvence.

Huawei Watch 3 Pro

Chytré hodinky měří dokonce i vaši teplotu

Huawei Watch 3 Pro mají i senzor pro zjištění vaší tělesné teploty. Díky tomu budete včas vědět, že na vás může jít nějaká nemoc a vy budete mít čas reagovat dříve.

Huawei Watch 3 Pro

Huawei Watch 3 Pro měří SpO2

Chytré hodinky zvládnou měřit i saturaci krve kyslíkem. Zjistěte vaše SpO2 díky přesnému senzoru TruSeen 4.5+.

Huawei Watch 3 Pro

Detekce pádu

Při jakémkoliv pádu se v hodinkách Huawei Watch 3 Pro aktivuje záchranný mód, ve kterém jsou hodinky ihned připraveny odeslat SOS zprávu na vámi předem zvolený kontakt.

Huawei Watch 3 Pro

Hodinky zobrazí vaši tepovou frekvenci i počet spálených kalorií

Chytré hodinky Huawei Watch 3 Pro průběžně měří vaši tepovou frekvenci, díky čemuž budete mít naprostý přehled. Hodinky rovněž určí i počet kalorií, které jste během dne spálili.

Huawei Watch 3 Pro

Huawei Watch 3 Pro určí délku a kvalitu spánku

Všichni dnes už ví, že kvalitní spánek je opravdu důležitá věc. Chytré hodinky umí přesně určit nejen jak dlouho jste spali, ale také jak účinný spánek byl.

Huawei Watch 3 Pro

Měření úrovně stresu

Po celý den chytré hodinky Huawei Watch 3 Pro měří, jak vy fungujete a jestli se u vás budete stres a v jaké míře. Přesné denní i týdenní statistiky si pak můžete kdykoli přehledně zobrazit.

Hodinky si zamilují i aktivní jedinci

Chytré hodinky Huawei Watch 3 Pro disponují více než stovkou cvičebních režimů. 19 předdefinovaných režimů pro vnitřní i venkovní sporty a pak dalších 85 vlastních režimů. Hodinky umí samy detekovat aktivitu u 6 běžných typů cvičení. V aplikaci HUAWEI Health uvidíte na vašem telefonu detailní statistiky cvičení a záznamy vašeho pohybu. O přesné měření vzdálenosti a určení polohy se stará přesný snímač GNSS.

Baterie chytrých hodinek Huawei Watch 3 Pro vás rozhodně nezklame

Hodinky disponují moderní dvojčipovou sadou, která se postará nejen o svižný chod, ale také o efektivnější správu baterie. K její výdrži notně přispívá algoritmus Smart Power-Saving 3.0. Huawei Watch 3 Pro tak bez problémů vydrží i 5 dny ostrého provozu v chytrém režimu s monitoringem všech tělesných funkcí. Celých 21 dní si hodinky užijete v úsporném režimu baterie. Další vychytávkou, jak ještě prodloužit výdrž baterie hodinek Huawei Watch 3 Pro, je možnost reverzního nabití hodinek pomocí vašeho telefonu Huawei.

Parametry a specifikace

Sportovní aktivity
Běh, Cyklistika, Fitness, Golf, Chůze, Lyžování, Outdoor, Plavání, Triatlon, Turistika, Veslování Hotovo!
Kompatibilní OS
Android, iOS Hotovo!
Max. výdrž baterie
504 h (21 d) Hotovo!
Verze kompatibilního OS
Android 10.0, Android 11.0, Android 9.0, Android 8.0, Android 7.0, iOS 12, Android 6.0, iOS 11, iOS 10, iOS 15, iOS 14, iOS 13, iOS 9 Hotovo!
Tvar ciferníku
Kulatý Hotovo!

Určení a kompatibilita

Kompatibilní OS
Android, iOS Hotovo!
Verze kompatibilního OS
Android 10.0, Android 11.0, Android 9.0, Android 8.0, Android 7.0, iOS 12, Android 6.0, iOS 11, iOS 10, iOS 15, iOS 14, iOS 13, iOS 9 Hotovo!

Provedení a odolnost

Velikost pouzdra
49,6 mm Hotovo!
Materiál pouzdra
Titan Hotovo!
Barva pouzdra
Šedá Hotovo!
Vodotěsnost
50 m (5 ATM) Hotovo!
Způsob ovládání
Kombinované Hotovo!
Hmotnost
64 g Hotovo!

Konektivita a senzory

Bezdrátové technologie
Bluetooth, WiFi, GPS Hotovo!
Senzory a hardware
Mikrofon, Reproduktor, Oxymetr, Barometr, Vibrace, Galileo, Glonass, Kompas, Akcelerometr, Gyroskop, Intenzita světla Hotovo!

Funkce

Sportovní aktivity
Běh, Cyklistika, Fitness, Golf, Chůze, Lyžování, Outdoor, Plavání, Triatlon, Turistika, Veslování Hotovo!
Funkce měření sportu
Krokoměr, Tepová frekvence, Vzdálenost, Výpočet kalorií, Rychlost, Převýšení, Tepové zóny, Intervalový trénink, Tempo, Úroveň regenerace těla , Virtuální trenér Hotovo!
Zdravotní funkce
Měření saturace kyslíku v krvi, Monitoring spánku, Upozornění na srdeční problémy, Měření úrovně stresu, Měření tělesné teploty, Inteligentní buzení, Dechová cvičení, Sledování menstruačního cyklu, Připomenutí pohybu Hotovo!
Chytré funkce
Hledání telefonu, Přehrávač hudby v hodinkách, Ovládání přehrávače hudby v mobilu, Vlastní ciferníky, Předpověď počasí, Režim spánku/nerušit, Obchod s aplikacemi, Hry, Detekce pádu, SOS tlačítko, Bezdrátové nabíjení, Budík, Datum, Stopky Hotovo!
Měření tepu hrudním pásem
Ne Hotovo!
Sledování polohy a trasy
Pomocí GPS v hodinkách Hotovo!
Specializované funkce pro aktivity
Golfové funkce Hotovo!

Notifikace a volání

Telefonování
S eSIM kartou (nové tel. číslo) Hotovo!

Výdrž a úložiště

Max. výdrž baterie
504 h (21 d) Hotovo!
Běžná výdrž baterie
120 h (5 d) Hotovo!
Interní uložiště
Ano Hotovo!
Kapacita úložiště
16 GB Hotovo!

Software

OS hodinek
Vlastní OS výrobce Hotovo!
Jazyk mobilní aplikace
Čeština, Angličtina, Němčina, Maďarština, Slovenština, Francouzština Hotovo!
Jazyk rozhraní
Čeština, Angličtina, Němčina, Maďarština, Francouzština Hotovo!

Řemínek

Barva řemínku
Hnědá Hotovo!
Materiál řemínku
Kůže Hotovo!
Vyměnitelný řemínek
Ano Hotovo!
Min. obvod zápěstí
14 cm Hotovo!
Max. obvod zápěstí
21 cm Hotovo!
Typ zapojení
22mm Quick Release Hotovo!

Součást balení

Součást balení
Dobíjecí kabel Hotovo!
Více parametrů

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.

Zdravím, jak na watch 3 pro zesílím vibrace? Díky

Dobrý deň,chcem sa opýtať mám Huawei watch 3 , prečo za tak veľa peňazí sa nezobrazujú aspoň prijaté SMS z E-SIM v hodinkách , keďže to hodinky nepodporujú a SMS vlastne strácam ? Robí sa s tým dačo? Ďakujem

Dobry den. Je mozne v mode predlzenej vydrze baterie zmenit cifernik? Monitoruju vtedy hodinky prosim aj spanok? Cital som, ze hodinky podporuju citanie notifikacii v ramci pomoci slabozrakym., Funguje to aj v cestine alebo slovencine?

Dobrý den, někde jsem četl, že k hodinkám lze připojit hrudní pás. Mohli by jste mi nějaký doporučit, tak aby pás i hodinky spolu bez problémů komunikovali. Děkuji

zdravím zeptam se jako úplný laik. pokud budu mít v hodinkách simkartu budu mít jakoby na ruce telefon a půjde mi tyto hodinky ještě navíc spárovat s telefnem přes bluetooth?

Dobry den, daju sa z tychto hodiniek vyexportovat data (hlavne teplota, HR,...) v nejakom pouzitelnom formate? Napr. csv, xlsx... Dakujem

Hodinky jsem dostal jako dárek, aktivace a synchronizace s mobilem proběhla automaticky, bez mého zásahu. Dva dotazy: - proč nefungují SMS které přijmá mobil - bluetooth i WIFI na hodinkách jsou aktivní (nelze se spojit ani na internet i když jsem přihlášen do lokální bezdrátové sítě), - proč nelze aktivovat funkci peněženka. Předem děkuji za pomoc. Mobil mám SAMSUNG s poslední verzí Androidu. Aplikace ZDRAVÍ nainstalována a spuštěna.

Dobrý den, ukazují se na hodinkách fotografie zasílané přes např. whatsapp, messenger nebo jinou komunikaci?

dobrý den chtěl bych se zeptat jestli je v balení i sportovní silikonový řemínek (protože co jsem viděl tak by v balení měl být..děkuji za odpověď

Lze platit kartou

123...
Diskuze a poradna k Huawei Watch 3 Pro
Příslušenství pro Huawei Watch 3 Pro Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Huawei Watch 3 Pro. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Huawei Watch 3 Pro. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: Huawei Watch 3 Pro.
P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací