Cenové bomby jsou tady! Vyber si z produktů za extrémně nízké ceny a přesvědč se sám!

AlzaPlus+ Asus Zenfone 9

Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm Black Strap

Zobrazit katalog
Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm Black Strap
10x
Chytré hodinky s ovládáním v češtině, GPS, telefonování z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth), měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, golf, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), materiál pouzdra: titan
Varianta
Eternico Elegance Milanese universal Quick Release 22mm stříbrný 249,- 199,-
Pojistit prodlouženou záruku na +3 roky. Nejvýhodnější varianta. 1 955,-
Přidat do seznamu
Záruka 24 měsíců Kód:  HUWGTpr46a Prod. číslo:  55028468 Stránky výrobce
Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm Black Strap 8 490,- 7 989,- Skladem > 5 ks
Koupit

Zvýhodněné sady

8 188,-
Koupit balíček

Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm Black Strap

Prémiové chytré hodinky excelující designem i funkcemi

Běžte s dobou a pořiďte si kvalitní, elegantní chytré hodinky,  díky kterým získáte dokonalý přehled o tom, co se děje, a to aniž byste museli vytáhnout váš mobilní telefon z kapsy. Po spárování chytrých hodinek Huawei Watch GT 3 Pro s telefonem přes Bluetooth budete dostávat upozornění na změny v aplikacích, příchozí zprávy a nebo telefonní hovory, které můžete pomocí zabudovaného mikrofonu i reproduktoru pohodlně vyřídit přímo ze zápěstí (pokud jste spárovaní s mobilním telefonem a je v dosahu). Veškeré informace uvidíte bez problémů i na přímém slunci. O to se postará 1,42" AMOLED displej s rozlišením 466 × 466 px. Díky odolnosti a mnohým sportovním režimům (více než 100) je ocení i aktivní jedinci, jelikož chytré hodinky přesně zaznamenají vaši aktivitu. Huawei Watch GT 3 Pro jsou voděodolné do 5 ATM. O přesné snímání všech klíčových zdravotních ukazatelů se stará inovovaný modul pro monitoring — TruSeen™ 5.0+. Budete tak znát vaši tepovou frekvenci, saturaci krve kyslíkem i délku a fáze vašeho spánku. K naprosto přesnému určení polohy slouží dvoupásmová pětisystémová GNSS, která začleňuje podporu satelitních systémů GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS. Velikostí a designovým pojetím jsou hodinky Huawei Watch GT 3 Pro určeny primárně mužům.

Klíčové vlastnosti chytrých hodinek Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm Black Strap

 • Chytré hodinky vynikají 1,42" AMOLED displejem (466 × 466 px), který chrání safírové sklíčko
 • K dispozici budete mít více než 100 sportovních režimů
 • Odolnost vůči vodě do 5 ATM
 • Vestavěný mikrofon a reproduktor umožní realizovat volání (přes telefon připojený pomocí Bluetooth)
 • Huawei Watch GT 3 Pro se ovládají přes dotykový displej, funkční tlačítko a praktickou otočnou korunku
 • Skvělé estetické provedení 
 • Outdooroví nadšenci ocení přítomnost vestavěného barometru
 • Zdokonalený modul pro monitoring srdečního tepu TruSeen™ 5.0+ lépe měří tepovou frekvenci, SpO2, míru zátěže a účinněji měří kvalitu a délku spánku
 • K přesnému určení trasy tréninku a vaší polohy pomůže podpora satelitních systémů GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS
 • Hodinky umí vyhodnotit běžecký index, tréninkový stres, tréninkovou zátěž, regenerační tepovou frekvenci i úroveň zotavení
 • Huawei Watch GT 3 Pro lze využít pro ovládání přehrávání hudby
 • V HUAWEI AppGallery  na vás čeká velké množství aplikací

Elegantní chytré hodinky z prémiových materiálů

Užijte si pohled na elegantní 46mm ciferník se safírovým sklem pod nímž je bezpečně umístěn 1,42" AMOLED displej s rozlišením 466 × 466 px. Pouhým otočením zápěstí se displej hodinek Huawei Watch GT 3 Pro rozsvítí a vy uvidíte všechny potřebné informace na vašem zápěstí i na přímém slunečním světle. Na rámečku chytrých hodinek Huawei Watch GT vám bude k dispozici otočná korunka. S ní snadno a rychle můžete přibližovat / oddalovat aplikace v menu a rychle se dostat tam, kam potřebujete. I když budete mít mokré ruce, s otočnou korunkou na hodinkách Huawei Watch GT 3 Pro snadno a rychle nastavíte hlasitost i čas aktivace vašeho budíku. I zadní pouzdro kryje vysoce propustné umělé safírové sklo, které zpřesňuje měření snímače.

Huawei Watch GT 3 Pro disponují ciferníky přizpůsobenými pro den i noc

Zkrášlete displej hodinek Huawei Watch GT 3 Pro speciálními fluorescenčními ciferníky, které hezky svítí i v noci. Postačí vám zvednout zápěstí a na živém Alway on Display uvidíte veškeré potřebné informace. Hodinky umí zobrazit čas i po vypnutí obrazovky, vytvoření vlastního designu ciferníku fotografií z galerie telefonu a spoustu dalšího. Další designy ciferníků pro hodinky Huawei Watch GT 3 Pro naleznete ve Watch AppGallery.

Hodinky Huawei Watch chytře monitorují srdeční tep

K zajištění ještě přesnějšího měření mají chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro vylepšený modul srdečního tepu TruSeen™ 5.0+. Ten nově tvoří osm fotodiod uspořádaných do kruhu se dvěma sadami světelných zdrojů. Vše je zakryto zakřivenou skleněnou čočkou umožňující pohodlné nošení a výrazné snížení vlivu rušení okolním světlem. Algoritmus modulu srdečního tepu hodinek Huawei nyní lépe filtruje hlučné signály, díky čemuž je monitorování srdeční frekvence i při náročném cvičení mnohem přesnější.

Chytré hodinky Watch GT 3 Pro nad vámi budou bdít

Stačí trocha času a uvidíte komplexní přehled o vašem zdraví a vaší energii. Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro zaznamenají velké množství důležitých metrik. Budete tak znát vaši tepovou frekvenci, hodnotu SpO2 (saturace krve kyslíkem) a nebo míru stresu. V případě vysoké hodnoty stresu vám hodinky Huawei Watch GT doporučí dechové cvičení, které vám pomůže nalézt ztracený klid.

Přesné určení polohy díky dvoupásmové pětisystémové GNSS

Huawei Watch GT 3 Pro disponují navigací s přesným určením polohy a vzdálenosti díky podpoře satelitních systémů GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS. Zajímavou vychytávkou je offline navigace a funkce Route Back. Ta vás navede zpátky, pokud jste cestou ztratili směr. Po ukončení tréninku bude hodinkami zaznamenaná trasa k dispozici v aplikace Huawei Health. Odtamtud ji můžete rychle sdílet a ukázat svým přátelům. 

Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro

Přesné sledování vašeho spánku

Spánek je jedním z klíčových prvků v našem životě, proto je důležité, abyste věděli, jak dlouho spíte a jak kvalitní spánek doopravdy je. Optický senzor s algoritmem HUAWEI TruSleep™ 2.0 přesně měří váš spánek i jeho jednotlivé fáze. Hodinky Huawei Watch GT 3 Pro vám pomohou s vytvořením ideální spánkové rutiny, abyste se každý den cítili plní energie a maximálně odpočatí.

Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro

Monitoring úrovně stresu

Stačí trocha času a uvidíte komplexní přehled o vašem zdraví a vaší energii. Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro zaznamenají velké množství důležitých metrik. Budete tak znát vaši tepovou frekvenci, hodnotu SpO2 (saturace krve kyslíkem) a nebo míru stresu. V případě vysoké hodnoty stresu vám hodinky Huawei Watch GT doporučí dechové cvičení, které vám pomůže nalézt ztracený klid.

Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro

Úkoly pro kontrolu zdraví

Dosáhněte nastavených cílů a buďte sami se sebou opravdu spokojení. Dbejte o to, abyste byli v tělesné i psychické pohodě.

Hodinky Huawei Watch GT 3 Pro jsou vhodné i pro potápění

Díky stupni krytí IP68 a vodotěsnosti 5 ATM se lze s hodinkami Huawei volně potápět až do hloubky 30 metrů, díky čemuž můžete začít objevovat podmořský svět.

 • Zobrazení údajů v reálném čase — na displeji hodinek uvidíte zobrazenou délku ponoru, hloubku i vaši rychlost.
 • Nastavení bezpečnosti — hodinky Huawei vás upozorní, pokud klesáte příliš dlouho nebo příliš hluboko.
 • Tréninkový režim Apnoe — tento speciální režim zaznamenává vaši tepovou frekvenci, dobu zadržení dechu i čas začátku stahu bránice. Díky tomu můžete prodloužit dobu, po kterou můžete zadržet dech.

Funkce pro hráče golfu

Hodinky Huawei Watch GT 3 Pro nyní umí zaznamenat profesionální údaje o švihu. Budete tedy znát rychlost, tempu, dobu švihu vzad i dolů a dokonce poskytují režim Driving range, který sleduje švih do naprostého detailu. Podívejte se na praktické ukázky a tipy a triky, s jejichž pomocí můžete posunou vaši golfovou hru na vyšší úroveň.

Huawei Watch GT 3 Pro disponují více než stovkou cvičebních režimů

V chytrých hodinkách na vás čeká více než 100 sportovních režimů, takže si jistě najdete ten, který budete potřebovat. Využít můžete například režimy pro běh, jízdu na kole, turistiku, skákání přes švihadlo, lyžování, trenažér veslování nebo plavání. Právě plavci ocení voděodolnost do 5 ATM, díky čemuž bude plavání v bazénu a měření vašeho výkonu s hodinkami Huawei Watch GT 3 Pro úplně bez problémů. Na displeji hodinek po spárování s vaším mobilním telefonem uvidíte čas východu i západu slunce, zobrazí se fáze měsíce a dokonce se dozvíte informace o změnách přílivu a odlivu v reálném čase. Huawei Watch GT 3 Pro disponují vestavěným výškovým barometrem pro sledování aktuálního tlaku vzduchu. Tuto funkci oceníte převážně při outdoorových aktivitách.

Hodinky s velkou výdrží baterie

Kromě baterii s vysokou kapacitou excelují hodinky Huawei Watch GT 3 Pro rychlým nabíjením, takže budou připraveny kdykoliv budete potřebovat. Již za 10 minut nabíjení se obnoví přibližně 25 % energie a za 85 minut budou plně nabité. Právě s plnou kapacitou baterie se můžete těšit až na 14 dní používání v běžném režimu.

Watch AppGallery nabídnou celou řadu aplikací

Ve Watch AppGallery nyní budete mít k dispozici velké množství aplikací třetích stran*, které tak budete mít vždy k dispozici ke stažení. Vše potřebné tak budete mít vždy po ruce v chytrých hodinkách Huawei Watch GT 3 Pro.

*Aplikace třetích stran je třeba stáhnout z aplikace Watch AppGallery v aplikaci Huawei Zdraví. Tato funkce není podporována v zařízeních se systémem iOS.

Vyřiďte hodinkami příchozí hovory pomocí hodinek Huawei Watch

Pokud spárujete váš chytrý telefon s hodinkami Huawei Watch GT 3 Pro prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth, můžete si užít celou řadu benefitů. Například díky integrovanému reproduktoru a mikrofonu můžete přijmout příchozí hovor a ze zápěstí je pomocí hodinek Huawei Watch vyřídit.* Rovněž můžete posílat vaše vlastní rychlé odpovědi a zobrazit protokoly hovorů.

*Je zapotřebí mít hodinky Huawei Watch GT 3 Pro spárované s chytrým telefonem a být v jeho dosahu

Poslouchejte hudbu ať jste kdekoliv

Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro dokáží synchronizovat seznamy skladeb* z vašeho telefonu a nezávisle na něm skladby přehrávat. Stačí si jen nasadit bezdrátová sluchátka, spárovat je s hodinkami Huawei a užívat si vaši oblíbenou hudbu, podcasty a mnoho dalšího.

*Hodinky neumí importovat hudbu ze zařízení iOS.

Spárujte chytré hodinky Huawei s chytrými zařízeními

Nebojte se hodinky Huawei Watch GT 3 Pro spárovat s dalšími chytrými zařízeními se systémem iOS, Android i dalšími produkty společnosti HUAWEI.

Bezproblémové propojení s vaším telefonem

Stáhněte si aplikaci HUAWEI Zdraví, která je kompatibilní i se systémem Android a iOS. V ní najdete ucelený přehled o všech vašich aktivitách a můžete si pohodlně přizpůsobit vzhled i funkce chytrých hodinek Huawei Watch GT 3 Pro.

Parametry a specifikace

Porovnat
Sportovní aktivity
Badminton , Běh , Cyklistika , Fitness , Golf , Chůze , Jóga , Lezení , Lyžování , Outdoor , Plavání , Triatlon , Turistika , Veslování Hotovo!
Měření tepu
Přímé/Ze zápěstí Hotovo!
Kompatibilní OS
iOS, Android Hotovo!
Max. výdrž baterie
336 h (14 d) Hotovo!
Určení
Unisex Hotovo!

Určení

Určení
Unisex Hotovo!

Hardware a software

OS hodinek
Harmony OS Hotovo!
Kompatibilní OS
iOS, Android Hotovo!
Způsob ovládání
Kombinované Hotovo!
Konektivita
Bluetooth Hotovo!
Verze kompatibilního OS
Android 11.0 , Android 10.0 , Android 9.0 , Android 8.0 , Android 7.0 , Android 6.0 , iOS 15 , iOS 14 , iOS 13 , iOS 12 , iOS 11 , iOS 10 , iOS 9 Hotovo!
Interní uložiště
Ano Hotovo!
Kapacita úložiště
4 GB Hotovo!
Jazyk rozhraní
Angličtina , Čeština , Němčina , Slovenština , Maďarština , Francouzština Hotovo!
Jazyk mobilní aplikace
Angličtina, Čeština, Němčina, Maďarština, Slovenština, Francouzština Hotovo!

Vzhled a displej

Tvar ciferníku
Kulatý Hotovo!
Zobrazení času
Kombinované Hotovo!
Úhlopříčka displeje
1,43" Hotovo!
Materiál pouzdra
Titan Hotovo!
Barva pouzdra
Šedá Hotovo!
Sklíčko
Safírové Hotovo!
Typ displeje
AMOLED Hotovo!
Velikost pouzdra
46 mm Hotovo!
Hmotnost
54 g Hotovo!

Řemínek

Vyměnitelný řemínek
Ano Hotovo!
Typ zapojení
22mm Quick Release Hotovo!
Materiál řemínku
Silikon Hotovo!
Barva řemínku
Černá Hotovo!
Min. obvod zápěstí
140 mm Hotovo!
Max. obvod zápěstí
210 mm Hotovo!

Sportovní funkce

Sportovní aktivity
Badminton , Běh , Cyklistika , Fitness , Golf , Chůze , Jóga , Lezení , Lyžování , Outdoor , Plavání , Triatlon , Turistika , Veslování Hotovo!
Funkce měření sportu
Intervalový trénink, Krokoměr, Podpora aplikace Strava, Rychlost, Tempo, Tepová frekvence, Tepové zóny, Úroveň regenerace těla , Virtuální trenér, Výpočet kalorií, Vzdálenosti, Záznam trasy, Převýšení Hotovo!
Specializované funkce pro aktivity
Potápěčské funkce Hotovo!

Zdravotní funkce

Zdravotní funkce
Dechová cvičení , Pitný režim , Inteligentní buzení , Monitoring spánku , Měření saturace kyslíku v krvi , Měření úrovně stresu , Měření tělesné teploty , Připomenutí pohybu , Sledování menstruačního cyklu , Upozornění na srdeční problémy Hotovo!
Měření tepu
Přímé/Ze zápěstí Hotovo!

Chytré funkce

Chytré funkce
Hledání telefonu, Přehrávač hudby v hodinkách, Ovládání přehrávače hudby v mobilu, Předpověď počasí, Režim spánku/nerušit, Obchod s aplikacemi, Vlastní ciferníky, Always On Display, Hry Hotovo!
Hodinkové funkce
Budík , Datum , Den v týdnu , Duální čas , Stopky Hotovo!
Sledování polohy a trasy
Pomocí GPS v hodinkách Hotovo!

Notifikace a telefonování

Telefonování
Z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth) Hotovo!
Notifikace z telefonu
Příchozí hovor, Odmítnutí příchozího hovoru, SMS, WhatsApp, Messenger Hotovo!
Zprávy
Přednastavené odpovědi na zprávy (pouze Android) Hotovo!

Vodotěsnost a odolnost

Vodotěsnost
50 m (5 ATM) Hotovo!

Součást balení

Součást balení
Dobíjecí kabel Hotovo!

Výdrž baterie

Max. výdrž baterie
336 h (14 d) Hotovo!

Snadný výběr

Jaké hodinky hledáte?
Lifestylové, Sportovní, Zdravotní Hotovo!
Jak vysoké máte nároky na chytré hodinky?
Střední Hotovo!
Jak mají hodinky vypadat?
Sportovně a technicky Hotovo!
Více parametrů

Online chat

Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím.

Varianty Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm Black Strap:

Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm Gray Leather

Chytré hodinky s ovládáním v češtině, GPS, telefonování z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth), měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, golf, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), materiál pouzdra: titan
Koupit
8 799,-
Skladem > 5 ks
 

Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm Titanium Strap

Chytré hodinky s ovládáním v češtině, GPS, telefonování z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth), měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, golf, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), materiál pouzdra: titan
Koupit
11 990,-
Skladem > 5 ks
 

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.

Koupil jsem si je, ale funkce EKG tam není.

Dobrý den, chtěl jsem si zakoupit tyto hodinky, ale dostal jsem varování že jelikož vlastním mobilní telefon od Xiaomi že právě oni blokují aplikaci Health a odpojují ji. Je to pravda?

Dobrý den, mají hlasitý budík nebo jenom vibrační?

Dobrý den Jak to vypadá s platbami NFC ?

Dobry den, dá se skutečně s hodinkami 100% telefonovat to znamená vytáčet čísla z kontaktu nebo zadávat číslo přímo z klávesnice a nebo umí pouze přijmout a odmítnout příchozí hovor ?

Dobrý den chtěl bych se zeptat ,koupil jsem jsi 14.6. hodinky Huawei Watch GT3 Pro-0E1 s titanovým náramkem.Bohuzel mi neměří krevní tlak .V aplikaci zdraví má sice nactenou ikonu krevní tlak ale to díky hodinkám které jsem měl v minulosti půjčené od bratra ktery měl hodinky hawei GT3 PRO s měřením EKG. V hodinekach není ikona na měření tlaku a pokud kliknu na ikonu v aplikaci zdraví na měření tlaku tak mne odkáže na spárování s jinými hodinkami.Neni možné aby mi dali při prodeji jiný typ hodinek .Děkuji za odpověď

Dobrý den, prosím mají hodinky huawei watch gt 3 pro skoky přes švihadlo ???Děkuji

dobry den, chcel by som sa opýtať či sa už s hodinkami dá alebo bude dať platit cez nfc nas na slovensku. dakujem.

Našel jsem video návod, jak instalovat aplikace přes wifi, ale na hodinkách taková možnost není. Jsem jen "blbej" nebo je něco špatně? :-)

Dobrý deň, kúpil som si tieto hodinky a uvádzate v popise že majú "Měření krevního tlaku" ale neviem nikte túto funkciu nájsť, za radu ďakujem.

12
Diskuze a poradna k Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm Black Strap
Příslušenství pro Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm Black Strap Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm Black Strap. For shipping to other EU countries visit this page Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm Black Strap. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm Black Strap. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm Black Strap. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm Black Strap.

Splátková kalkulačka zobrazuje výpočet měsíčních splátek s pojištěním. Pojištění je možné změnit nebo úplně zrušit po kliknutí na tlačítko Dokončit objednávku nebo na stránkach Hello bank!.

Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

P-DC1-WEB17
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací