Lenovo IdeaCentre 520S-23IKU Silver
All In One PC - 23 "LED 1920x1080 IPS, Intel Core i7 7500U Kaby Lake, RAM 8GB DDR4, NVIDIA GeForce 930A 2GB DDR3, SSD 256GB, WiFi 802.11ac, Bluetooth 4.0, USB 3.1 Gen 1, HDMI, čtečka, Windows 10 Home 64bit
The product is localised for CZ
Code:  TI324v7h Producer's Website:
Specifications
Processor series
Intel Core i7
Operating system
Windows 10 Home
Assembly type
All-in-one PC
Display size
23" (58.42 cm)
Resolution
1920 × 1080 px
Operating system
Windows 10 Home
Use
Assembly type
All-in-one PC
Display
Display size
23" (58.42 cm)
Resolution
1920 × 1080 px
Processor
Processor series
Intel Core i7
Processor model number
Intel Core i7 7500U Kaby Lake
Processor frequency
2.7 GHz (2,700 MHz)
Number of processor cores
2 ×
Processor cache
4 MB
Core boost frequency
3.5 GHz (3,500 MHz)
Max TDP
15 W
GPU series/model
Graphics card series
NVIDIA GeForce
Graphics card
Graphics card memory
2 GB
Hard Drive
Storage capacity (total)
256 GB (0.26 TB)
Equipment
Basic equipment
Bluetooth, Memory Card Reader, Webcam, Wi-Fi
Colour and design
Colour
Silver
Outputs
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
4 ×
Graphics
HDMI
Other
Headphone/Speaker output, LAN, Microphone input
Optical drive
Without Optical Drive
Case
Width
522.78 mm
Height
325.19 mm
Depth
41.73 mm