Mean Well LRS-100-24
5 4 ratings
Power Supply switching, direct output, voltage range: 24 - 24 V, maximum power current 4.5 A, maximum power output 108 W, surge protection, short circuit protection
Price Guarantee
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
Mean Well LRS-100-24 429,- In stock > 5 pcs
Buy
Mean Well LRS-100-24
Minimum voltage
24 V
Maximum voltage
24 V
Minimum voltage
24 V
Maximum voltage
24 V
Maximum current
4.5 A
Maximum power
108 W
Width
97 mm
Height
129 mm
Depth
30 mm